YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

28 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ULUĞBEY (6) ve ekürili UMURŞAH (7-3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SURKAPI (5) ciddi rakipleridir. GOLDEN PRINCE (2) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız HEIWA IWA (3) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken RADYOCU (5) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. İyi form durumlarıyla KECHICHE (1) ve SHOPAHOLIC (6) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularından birincilikle ayrılmış olan SERHANTAY (4) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SEMEND (3) ciddi rakibi olup GÖZYAŞI GECESİ (6) ve AĞRI KESİCİ (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan GÖKKALE (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ASLANSÜTÜ (8) ciddi rakibi olup BİLGEKURT (9) ve PALA DAYI (6) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız GÜRMAN AĞA (1) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ADABEYI (3) ciddi rakibi olup DONTLOOSEDCONTROL (8) ihmal edilmemelidir. AVŞAR GIRL (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Aynı pistte tecrübeli jokeyiyle start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan DENİZCANIM (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla PRECIOUS JEWEL (4) ciddi rakibi olup GLEN (2) ihmal edilmemelidir. SIERRA MAESTRA (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist koşularındaki başarılı performanslarıyla dikkat çeken COPPERFIELD (3) ve FINESSE (4) devam eden form durumları ve tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. GAZIBORA KHAN (5) ciddi rakipleri olup AYRTON (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken UÇANŞAH (6) ilk şanslı isim olup etkili jokeyleriyle ASARCIKLI (1) ve ŞİMALİM (9) ciddi rakipleridir. BARBUT (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Aynı pistteki son koşusundan rahat bir birincilik elde etmiş olan CANKURTBEY (7) devam eden formuyla öncelikle şans verdiğimiz isim olup usta jokeyiyle RÜZGARIN RUHU (2), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan GEZEGEN (8) ve ZEUS (9) ciddi rakipleridir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN