YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

29 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

29 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TINAS FIRTINASI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.DARK KHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.BABA ADNAN (1) ve ÇINARLI (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GLIVANA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARMANDALI (5) ciddi rakibi olacaktır.CAN DADAŞ (6) ve PART OF ME (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TUMBULZELE (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.FETHİYE (2) en yakın takipçisi olacaktır.DAYI DAYI (1) ve ONUR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OĞLUM CEVAT (5) ve RED WARRIOR (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WEMBLEY FIRTINASI (12) en yakın takipçileri olacaktır.ARCH WARRIOR (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan ERYN (3) koşudaki favori isimdir.OCIUS (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BABY GAGA (4) ve WHITESOX (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla NİŞANLI KIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HIÇKIRIK (3) en yakın takipçisi olacaktır.SULTANHAN (2) ve KESKİNNAZ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki FAIR MONT (4-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FAIRY FAST (5) en yakın takipçisi olacaktır.EYE OF THE WIND (2) ve AMBERİM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALAKIZ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞUBEYLİM (6) ciddi rakibi olacaktır.KİM TUTAR BENİ (2) ve MELOŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki NEVRUZ ÇİÇEĞİ (4) ve GÜLDEMİRKIZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SON HATIRAN (6) ciddi rakipleri olacaktır.HALİME HANIM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN