YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------


29 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

29 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TINAS FIRTINASI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.DARK KHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.BABA ADNAN (1) ve ÇINARLI (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GLIVANA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HARMANDALI (5) ciddi rakibi olacaktır.CAN DADAŞ (6) ve PART OF ME (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TUMBULZELE (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.FETHİYE (2) en yakın takipçisi olacaktır.DAYI DAYI (1) ve ONUR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OĞLUM CEVAT (5) ve RED WARRIOR (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WEMBLEY FIRTINASI (12) en yakın takipçileri olacaktır.ARCH WARRIOR (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan ERYN (3) koşudaki favori isimdir.OCIUS (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BABY GAGA (4) ve WHITESOX (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla NİŞANLI KIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HIÇKIRIK (3) en yakın takipçisi olacaktır.SULTANHAN (2) ve KESKİNNAZ (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki FAIR MONT (4-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FAIRY FAST (5) en yakın takipçisi olacaktır.EYE OF THE WIND (2) ve AMBERİM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALAKIZ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞUBEYLİM (6) ciddi rakibi olacaktır.KİM TUTAR BENİ (2) ve MELOŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki NEVRUZ ÇİÇEĞİ (4) ve GÜLDEMİRKIZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SON HATIRAN (6) ciddi rakipleri olacaktır.HALİME HANIM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


23.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------


23.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN