GanyanTime.com
YENİ

29 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

29 Eylül Mert Adam ANKARA Altılı Tahmini ve Koşu Yorumları

 

1.KOŞU: Verdiği ara sonrası sıkıştırılmadan bir koşu gören KIRMANŞAH uygun rakipler arasında beyaz bayrak ayna yapmaya yakındır, riskli kuponlara banko öneriyorum. Sert rakipleri yanında koştuğu son yarışı başarılı AKGİRAY ağır kilosu sorun yaratmasa etkili olacaktır. Formunda gelişmeler olan ALMAATA yabancısı olmadığı pistte bir sürprize imza atabilir. Yine start da fazla oyalanmazsa SARPBEY ve sert grupta KOÇALİ hata kollayacaktır. 

2.KOŞU: Koşmuş olduğu ilk çim yarışında kazanmaya çok yaklaşan GÜLARİFE'nin artan formuyla rakipleri mağlup etmesini bekliyorum. Formunu önemli şekilde geliştiren KARAGÜL bu sefer etkili binicisiyle en az favorim kadar şanslıdır. Sık koşturulsa da tecrübesiyle İMKANSIZIM, ilk defa koşacak olsa da hazırlıkları tatminkar RAKİP ve sıkıştırmadan bir koşu gören ASİ FIRTINA bütçeler doğrultusunda kuponlara yazılmalıdır. 

3.KOŞU: Üst üste kazanan APİKO DORA ve koşunun nitelikli safkani FAMILY JOY ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. Uzunda etkili koşular çıkartan ÖZDEMİR'de en küçük hatayı geri çevirmeyecektir. Rakipleri çok da ciddiye almazsa KARAESER'den bir sürpriz gelebilir. 

4.KOŞU: Çok daha güçlü rakipleri yanında koştuğu yarışında tabelaya yakın bir derece çıkartan DALGACI ve son koşusunu fotada kaybeden GOBAKKIZI arasında zevkli bir liderlik mücadelesi bekliyorum. Erken yürüdüğü yarışında sonlarda temposu düşen SONBESTE yerinde adim atarsa bizlere yine etkili bir koşu izlettirecektir. Binicisinin bir kez daha tercihlediği TOPRAKGELİN ile GÜLSUHANIM'da sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 

5.KOŞU: Bu koşuya hedef yaptırılan FALEZ aprantisi hata yapmazsa rahat kazanacaktır. Bu sefer uygun grupta NOİSY BOY kuponları yırttırabilir. Önde boş kalırsa koşuyu çıktığı gibi bitirmeye gidecek olan MARK HOLMES, kazanarak moral bulan ER SÖZLÜ, sonlarda güçlü gelecek olan JANO GRANDE, tırnağının ucunda LADY FALCON arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

6.KOŞU: BRIGITTE koşmuş olduğu son KV-6 koşuda daha güçlü rakipleri yanında sergilediği performans buradaki rakiplerini geçmek için yetecektir. Günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum. 

7.KOŞU: Koşunun oldukça süratli geçecek olması şansını arttıran FIRATIN ÖFKESİ etkili düzlük sprintiyle kazanabilir. Dinçlik yarışı yapacak olan POYRAZ ATEŞ stili rakiplerden etkilenmezse uygun grupta çıktığı gibi bitirebilir. Son koşusunu sürpriz bir şekilde kazanan BiLBİLHAN ve kazandığı kum piste tekrar çıkan BATMANASLANI ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

8.KOŞU: Henuz çim pistte kazanamasa da başarılı koşularıyla WOW SO NICE, sert rakibi Arsenlupene kafa tutan HECTOR, dengi rakipleri yanında KIZILŞAHİN ve son olarak ENDLEES'de yazılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

9.KOŞU: Son yarışlarını kazanan AKHUN ve YİĞİTEFEKAN'ı performans olarak rakiplerinden bir adım önde tutuyorum. Rakiplerine oranla boş kilolarıyla dikkat çeken NATUHAY ve SERKANAĞA'da sağlam kuponlarda yerini almalıdır. Önde boş kalırsa EĞE BEYİ'de sert rakipleri yanında yine bir sürpriz yapabilir. 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 5 // 1,2,6,3 
2.KOŞU: 4,7,6,11,2 
3.KOŞU: 2,3 // 5,4 
4.KOŞU: 3,4,8,11,5 
5.KOŞU: 2,7,8,1,11,5 
6.KOŞU: 3 BRIGITTE 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4.KOŞU: 3,4,8,11,5 
5.KOŞU: 2,7,8,1,11,5 
6.KOŞU: 3 BRIGITTE 
7.KOŞU: 4,5,3,6 
8.KOŞU: 8,1 // 5,3 
9.KOŞU: 3,4 // 10,9,12