YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda YAVUZ HATUN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BECENE GÜLÜ (4) en yakın takipçisi olacaktır.KIZIM İDİL (1) ve ŞİVENAZ (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan İDEALİST (4) koşudaki favori isimdir.KARAZİNDAN (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ZİGANADAN (12-6-7) ve GÜMÜŞBURUN (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SCARF (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.LIFETIME (3) en yakın takipçisi olacaktır.HAMARAT (2) ve CORSICA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LORD (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜNDÜZKAAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.HARZEMŞAHLI (1) ve FIRATIN ÖFKESİ (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan KARAESER (8) koşudaki favori isimdir.GÖLCÜK ASLANI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALİŞİRİN OĞLU (2) ve PALA DAYI (9-5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki NOISY BOY (4) ve SHERE KHAN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FALEZ (1) en yakın takipçileri olacaktır.DYMAXION (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla MOBANGO (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.APIKO DORA (6) ciddi rakibi olacaktır.COMFORT ZONE (5) ve KARDELİNA (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Artan formuyla STRATEGICALLY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.EZGİLİ (1) ciddi rakibi olacaktır.ROKSANA (6) ve LEGENDARY QUEEN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Formda olan BABAEMİR (3) koşudaki favori isimdir.BÜYÜK DOĞU (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SERKANCAN (11) ve AĞA SAMET (1) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN