3 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PANZEHİR (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAZACA (1) en yakın takipçisi olacaktır.HANSHI (5) ve KARA ARDA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle ŞEHLEVENT (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTIN KRAL (1) en yakın takipçisi olacaktır. NART (4) ve YARALI KURT (8) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Artan formuyla POINSETTIA (6) koşudaki favori isimdir.GÜLAN BİNDA (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ZIPPY (2) ve SUMMER PICTURES (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki Mİ BOMBON (1) ve BOBUSHKA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MOTHER OF DRAGONS (6) ciddi rakipleri olacaktır.EL SUENA (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla HANDASSA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MERİH (4) ciddi rakibi olacaktır.VULCAIN DU CLOS (5) ve ADAAĞASI (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BASEM (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BELGIAN BILL (2) en yakın takipçisi olacaktır.CEMCEM (3) ve MISTER STRONG (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki PROMISING RUN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TATVAN İNCİSİ (2-3) en yakın takipçisi olacaktır.HARD BABY (1) ve SILENT CAT (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan AĞRI DAĞI FIRTINASI (2) koşudaki favori isimdir.DEMİRPRENS (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BABAESKİ (5) ve ANADOLU HİSARI (4) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi