GanyanTime.com
YENİ

3 Eylül 2016 Cumartesi

FURKAN MERİÇ

3 Eylül Furkan İSTANBUL Altılı Tahmin ve Analizleri

SUMMER PICTURES:  Son koşmuş olduğu KV-6 SENTETİK pist yarışında üçüncü olan kısrak daha iyi performans sergilediği ÇİM pistte bu sefer daha etkili koşacağını düşündüğümden kuponlarda mutlaka olmalıdır. Şayet son koşusunda bariyer dibine yaslanmıştı ve sonlarda istediği kadar arttıramamıştı. 

ZIPPY: Nihayet etkili ÇİM pist yarışlarının ardından NALAN SULTAN gibi iyi yarışlar koşan kısrağı 10 gün önce SENTETİK pistte geçmiş ve ilk birinciliğini elde etme başarısı göstermişti. Sonları çok diri ve güçlü gelen kısrak önde oluşabilecek sert tempoda sonlarda rakiplerine hakim olabilecek güce sahip. 

BUTTERFLY DREAMS: 90 günlük aranın ardından tekrar yarış hayatına başlayan kısrak son yarışında favori çıkmıştı fakat istediği performansı maalesef sahaya yansıtamamıştı. Bugün bakıyorumda bir yarış önce favori çıkan bu kısrak AGF tablosunda en geride yer alıyor. Daha önce SENTETİK performansına sahip olmayan kısrağın diğer koşmuş olduğu yarışlara bakaraktan pisti yadırgamadığı takdirde koşunun sürprizine imza atabilir. 

HANDASSA: Geçen yılda ülkemizde koşan ve yarışı birinci tamamlayan safkan bu yılda hiç şüphesiz yarışın en büyük favorisi olacaktır. Gecen yıl GÜMBÜRGÜMBÜR-AL HİBAAB-HURRA gibi rakiplerini geriden bırakan safkan yine açık ara BANKOMDUR

ANADOLU HİSARI: Son yarışında virajı çok arkalarda dönen ve sprintine çok geç başlayan safkan bu sefer yarış içinde iyi yer tuttuğu takdirde yarışı söküp alabileceğine inanıyorum. RİSK sevenler için ANADOLU HİSARI alternatif tek olarak öneriyorum. Handikap-15 mücadele de viraj dönüldüğünde çok arkalarda beklemesi zaten 1200 metre mesafe olan bu yarışta en büyük dezavantajıydı. Yinede birinci olan safkanın 2-3 boy gerisinde yarışı altıncı olarak tamamlamayı başarmıştı. Bugün için yarış içinde daha akıllı şekilde kontrol edildiğinde tehlike yaratacaktır. 

ALTINBUL: GÖZLÜK-DİLBAĞI takısı ile koşmuş olduğu son yarışında viraj dönülmeye yakın aksiyonlarında biraz değişimler gözlemlediğim ve yarışı 3. 4. sırada takip ederken birden grubun en arkasına düşecek kadar gerileyen ALTINBUL daha sonra bariyere yaslanıp toparlanmaya çalışsa da yarışı 10. tamamlamıştı. Daha önceki yarışlarından yakından takip ettiğim safkan bugün son yarışındaki gibi bir talihsizlik yaşamadığı sürece etkili olabilir. 

ÇATI KUPON 

1.AYAK: 4,2,,,,1,,,,6 
2.AYAK: 4,6,1,3,,,,2,5 
3.AYAK: 3 -BANKO
4.AYAK: 2,3,1,4 
5.AYAK: 4,2 
6.AYAK: 4 ///// 3 ,7 ,6 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar. 


2 yorum

Paylaş yorum
Bold bid
AUTHOR
3 Eylül 2016 16:17 delete

Istanbul
2.3.4.5.6
2.5.6
Handassa
Basem
Promising Son
Hepsi
Bol Sanss

Alıntı yap
avatar