GanyanTime.com
YENİ

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Eylül Keşiş ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

Unutmadan yazayım; dün gündüz tahminime; M.KAYIŞ isimli aprantinin bindiği atı ilk sıradan vermediğim gibi kuponunda kesin tek atmışsındır diye asılsız bir eleştiri yazan arkadaşıma el insaf demek geliyor içimden. 

Lütfen sitemizdeki yazarları ve yorumcuları yakından tanımadan bu tip bir anlayışın içinde olanlar beni takip etmesin. 

Burada amaç para bulmaktır ve paylaşmaktır. Yakında göreceğiz inşallah. 

Ankaraya geçtiğimizde programın farklı boyutlara ulaşıp süeprizler yaşanıp yaşanmayacağı konusunda biraz tereddüt sahibiyim. Seçtiğim bankolar ile dil hapımı bugün yanıma alıp gezeceğim. 

NOISY BOY: İşin açığı elle tutulur varyetesine güvenilecek bir at bulamadım. Çalışmaları ve son tabelaları ilerleyen yaşına rağmen yarışı kazanabileceğine işaret ediyor. Küçük şablonumun bankosu olarak önereceğim. Muhtemel rakipleri sırası ile DYMAXION ve DEM BABA ve startta oyalanmaz ise CLERICUZIO olacağını düşünüyorum. 

COMFORT ZONE: İl il gezdirilen bu tay Ankara rakımından etkilenebilir. Fakat formda aprantisi, bu mesafelere yatkınlığı son koşularındaki istikrarlı neticeleri ile bu grubu avlayabileceğine ve günün sürprizine imza atacağına inanıyorum. 

LEGENDARY QUEEN: Son koşusunda startta yarım boy oyalanınca yarışın seyri değişmişti. Kısrağın tırnağının ucunda olduğuna ve Emre NALBANT ile kilo avantajını değerlendirerek son dönemeç öncesi önlere gelip rakiplerine direnerek fotoyu bulmasını beklemekteyim.

DEDE DORUK: Kumda istenileni veremeyen tay uzun galopları ile hazırlnmış görünüyor. Küçük şablonumun bankosu olup muhtemel rakipleri şablonumdadır.

2.Altılı Programına tahminim şu şekildedir; 

5,4,2,6,3,10,1,8,7,9 
7,9,1,6,3,4 
4 // 3,10,7 
5 COMFORT ZONE 
2 LEGENDARY QUEEN 
7 // 13,3,11,2,8,5,1,6

Küçük Şablon Tutarı 3,60 TL 
Büyük Şablon Tutarı 129,60 TL 

Tüm yarışseverlere bol şans diliyorum. 

Son olarak İstanbul festival programları dişime göre olmadığından hafta sonu tahminim olmayacaktır. HAMDAN AL MAKTOUM'u yakından tanırım. Yine kazanmaya geldik, kazanırız dedi. Haberiniz olsun. 


3 yorum

Paylaş yorum
Bold bid
AUTHOR
3 Eylül 2016 14:25 delete

Ben de sizlere başarılar dilerim.Duyuruyu okudum,nacizhane fikrim;Bilmem tahmin verenler birbirini tanıyor mu?Demek istediğim illere göre başarılı bir ekip çalışması,kazanma katsayısını arttırabilir.Saygılar...

Alıntı yap
avatar
Bold bid
AUTHOR
3 Eylül 2016 15:30 delete

Ankara
1.2.3.4.5.6
Gölcük Aslanı
1.2.3.4
2.3.6
4.6
3.5
Bol Sanss

Alıntı yap
avatar
Adsız
AUTHOR
3 Eylül 2016 15:47 delete

Sn:Bold Bid;
İllere göre dağılım site yönetimi tarafından karar alınırsa ben Doğu illeri ve Adana için yoğunlaşabilirim.
Tavsiyeleriniz için Teşekkürler.
Kurgunuzda Bol şans diliyorum.
"keşiş"

Alıntı yap
avatar