YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Eylül Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İstanbul'da güzel bir cumartesi günü ve bugün şölen var. Uluslararası yarışlar koşulacak. Bu yarışlarda toplam 20 atımız boy gösterecek. Bugünkü 3 Uluslarası koşuda ise 9 safkan derbiye çıkacak. Bu güzel günde çift bankolu şablonumuzu korumaya devam edeceğiz. Günün üçüncü ayağnda bu koşu hedef yapılarak itina ile hazırlanan HANDASSA, güzel pedigrisi ile dikkat çekiyor. Kendine uygun rakipler yanında bugün burada kazanacaktır. Bu safkanın gelmemesi durumunda bu koşu karışır. 

Çift bankolu şablonumuzda değerlendireceğimiz bir diğer safkan ise HARD BABY olacak. Tabela ayağındaki açık grup mücadelede son yarışlarında istikrarlı bir form sergileyerek tabelada kalarak ve yarış içinde yaşadığı şanssızlıklarla akılda kalan safkan orta mesafeli bu çim yarışında düzlükteki etkili sprinti ile kazanabilecek güçte. Burada sürprizde değerlendirerek ve risk alarak günün ikinci bankosu olarak şablon içinde tutacağız. 

Bugün İstanbul programını biraz daha cazip hale getirmek veya alternatif bir banko arayan yarışseverler ise ideal mesafesinde koşacak olan CEMCEM'i değerlendirebilir. Yurtdışından burada yanına gelen rakipler çok formda gözükmüyor. Özcan Yıldırım, Sponza ekürisinin yüzünü bir kez daha güldürecektir. 

7'li ganyanın ilk ayağında 3 yaşlı Arap atlarına ait Maiden mücadele var. Yarış hayatının ilk koşusunda tabela dışında kalmasına karşın idman pistindeki işleri güzel olan ÖZ YALAZ, 7'li ganyanın bombasını burada patlatabilir. Sürprizciler tarafından şablon içinde mutlaka değerlendirilmeli ve takip listesine alınmalı. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 1-2-3-4-5-6 / 1-2-3-4-5-6 / 3 / 3 / 1 / HEPSİ 

Normal Kupon: 1-2-3-4-5-6 / 1-2-3-4-5-6 / 3 / 3-5 / 1 / HEPSİ


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN