YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

30 Eylül Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ALTIN KRAL (1), çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ekürili SİGNORA (8-5), iyi bir form yakalamış olan EMMİ (4) ve SARAYCARİYESİ (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Çim pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KARAHEVES (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan LUSINGA (2) ciddi rakibi olup ACQUAPURA (4) ve ALİN (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Uyumlu jokeyiyle MANTICORE (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu ilk koşularına da yansıtmış olan ASLANPARÇASI (1) ciddi rakibi olup EXOTIC PRINCESS (4) ihmal edilmemelidir. GOLDEN HARD (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ÇELEBİ CİHAN (6) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla GOYCOCHEA (3) ciddi rakibi olup GOLDINIADIS (1) ihmal edilmemelidir. WIN FOR ME (4) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ZATİNUR (1), iyi bir form yakalamış olan NEVCİHAN (8) ve HAYAL DÜNYASI (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup etkili jokeyiyle ZİLZAAL (10) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ALEMİN KRALI (1) ilk şanslı isimdir. Usta jokeyleriyle SHESHBESH (10) ve SERDENGEÇER (9) ciddi rakipleri olup GÜLENYÜZ (7) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SWEET BREW (8), aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KRAL AMED (2) ve iyi form durumuyla RYAN AREL (3) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ARTIC MAN (4) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken KARAÜZÜM (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Uyumlu jokeyiyle ULUER (9) ciddi rakibi olup UÇARER (8) sonraki ihtimaldir. İyi form durumuyla MERİH (3) sürpriz yapabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Start aldığı iki koşuda da başarılı neticeler elde etmiş olan BABA AHMET (4) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan AKSAKAL (2) ciddi rakibi olup HABERŞAH (7) ve CANBULAN (6) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN