YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

30 Eylül Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan SULTANPELİN (3), tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız BAYKETENCİ (2) ve TUMBULEFE (1) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimler olup ARAP TURGAY (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KING YAVUZ (6), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ARCHMAN (3), son yarışıyla dikkat çeken ÇARINOĞLU (1) ve RAIL TRAP (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız NERI VALIANT (3), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ALTINBEŞİK (4) ve son koşularıyla dikkat çeken VIVA LA VIDA (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. LION QUEEN (5) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken SOUND OF THE WIND (6) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla TİRAN (4) ciddi rakibi olup ASK ME FLY (2) ihmal edilmemelidir. Tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız ŞİİRSEL (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan DÜŞÜMDEKİ (3) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. ORFİA (2) ciddi rakibi olup artan formuyla DEVRAN (4) ihmal edilmemelidir. ALMİLA (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren GREEN PUSS (1) ve artan form durumuyla CİMİNLİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son yarışlarını ölçü almadığımız PERFORM (3) ciddi rakipleridir. PEMBE BULUT (2) ihmal edilmemelidir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN