YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

30 Eylül Mert Adam İZMİR Altılı Tahmini ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: Katılmış olduğu son koşusunda fotaya yakın dıştan çok kuvvetli gelen güçlü rakibi Baltacı'ya aynaya yakın teslim olan SULTAN PELİN süratli geçecek olan koşuda bu sefer ahırını sevindirebilir. Boş kilosuyla ZAİSALAM sonlarda çok kuvvetli gelecek olup özlediği birinciliği alabilir. Sevdigi kısa mesafede ARAP TURGAY, kumda henüz yarış kazanamamış olsa da etkili koşularıyla UĞRUAÇIK, ağır kilolarına rağmen iyi form durumuyla BAYKETENCİ ve TUMBULEFE sağlam kuponlarda yerini almalıdır. Ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan GALAPAGOS ve son olarak PEYZAJ'da rakiplerine temposunu kabul ettirirse çıktığı gibi kazanabilir, sürpriz sevenlerin ilk tercihi olmalıdır. 

2.KOŞU: Kendisinden çok daha güçlü rakipleri yanında koştuğu son KV-7 mücadelesinde gösterdiği performansı yinelerse KING YAVUZ rakip tanımayacaktir. Küçük ve misli kuponlara banko öneriyorum. Kısa bir süre ara veren RACER MEN'den kaba kumda çok farklı bir performans bekliyorum. Yine son koşusunda sert rakiplerinden etkilenen ARCHMAN bu sefer dengi grupta hata kollayacaktır. 

3.KOŞU: Son koşusunda viraja yaklaşılırken grubun önündeki Serbeyhan'ın devrilmesi sonucu arka grupta yer alan NERİ VALIANT'ın aksiyonları bozulunca binicisi de safkanı düzlükten sonra fazla zorlamadı ve net favori olduğu koşuda tabela dışında kaldı. Uygun grupta yine kazanmaya en yakın isim olacaktır. Bu sefer daha etkili olduğu pistde VIVA LA VIDA'dan daha etkili bir koşu gelecektir. Hücumda geç kalmazsa ALTINBEŞİK, etkili binicisiyle LION BLUE, kilo sorunu yaşamazsa DOMDOM, starttan sağlık bir çıkış yaparsa TORUNUMUZ ÖMER, İstanbul'dan iddialı getirilen SILVER ROCK bu ayak için önereceğim safkanlardır. 

4.KOŞU: Koşunun oldukça süratli geçecek olması şansını arttıran SOUND OF THE WIND sonlarda çok kuvvetli sprintle gelecek olup rakipleri mağlup etmesini bekliyorum. Yine bir diğer sprinter safkan ŞİİRSEL favorimin adeta gölgesi olacaktır. Bu iki safkan ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. Geniş kuponlara ROSA NERA ve önde boş kalırsa AŞK ME FLY yazmalarını öneriyorum. 

5.KOŞU: DÜŞÜMDEKİ bu sefer oldukça oldukça elverişli rakipler yanında start alacak olup özlediği birinciliği alacaktır. Koşunun gidişatına bakacak olursak startla beraber liderlikte ısrarcı olacak bir safkan yok bu nedenle koşunun yavaş bir tempoda geçmesin bekliyorum. Koştuğu koşularında genelde yarışı ön gruba yakın takip eden safkan tam istediği  koşullarda gidişatı ve tempoyu kendisi belirleyecek olup bize güzel bir galibiyet izlettirecektir. 

6.KOŞU: İdmanlarda parlak bir performans ortaya koyan CİMİNLİ uygun grupta ses getirebilir. Son koşusunu kazanan GREEN PUSS, mesafeyi kısaltması halinde PERFORM ve yükselişteki PEMBE BULUT arasında çok keyifli bir mücadele bekliyorum. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3,6,4,5,2 // 1,10,7 
2.AYAK: 6 // 8,3 
3.AYAK: 3,7,4,5,2,9,11 
4.AYAK: 6,3 // 1,2 
5.AYAK: 3-DÜŞÜMDEKİ 
6.AYAK: 5,3,1,2 


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN