YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

4 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan ATEN (2), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren TEKDAL (4), STAR OF ROCK (6) ve artan form durumuyla MY GRAND BOY (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ekürili WOLF PRINCE (5-4) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ANGEL HORSE (2) ilk şanslı isimlerdir. YILMAZHAN (6) ve KARALTI (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken HERE TO FLY (4) ilk şanslı isimdir. ACQUAPURA (9) ciddi rakibi olup HONEY RYDER (11) ve AMERICAN BILLION (10) sonraki ihtimallerdir.


4.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle son koşularını kazanmış olan RUNNER CAT (3), iyi form durumuyla DRIVE FASTER (6), istikrarlı yarışlarıyla İLKAAN (1) ve YAĞIZINOĞLU (4) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Başarılı safkan MOVE UP (5), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan FLY BY ME (3) ve ELBERETH (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup STEEL OF MADRID (6) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Çim pistteki dört startında da rahat birincilikler elde etmiş olan WANETA (5) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Ekürili BEST SOLUTION (1-4) ciddi rakibi olup MAILSHOT (2) ve MASHAM STAR (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Başarılı performansıyla dikkat çeken SILENT ATTACK (6) ilk şanslı isim olup BLOND ME (2) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KREACHER (5) ciddi rakipleridir. DAYIM BENİM (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistte daha öncede başarılı yarışlar sergilemiş olan ekürili MOUHEEB (3-5-6) ilk şansa sahiptir. KAO KAT MHF (2) ciddi rakibi olup GÜMBÜRGÜMBÜR (1) ihmal edilmemelidir. ULUER (4) sonraki ihtimaldir.