YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

4 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son startına da yansıtmış olan ATEN (2), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren TEKDAL (4), STAR OF ROCK (6) ve artan form durumuyla MY GRAND BOY (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ekürili WOLF PRINCE (5-4) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ANGEL HORSE (2) ilk şanslı isimlerdir. YILMAZHAN (6) ve KARALTI (3) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken HERE TO FLY (4) ilk şanslı isimdir. ACQUAPURA (9) ciddi rakibi olup HONEY RYDER (11) ve AMERICAN BILLION (10) sonraki ihtimallerdir.


4.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle son koşularını kazanmış olan RUNNER CAT (3), iyi form durumuyla DRIVE FASTER (6), istikrarlı yarışlarıyla İLKAAN (1) ve YAĞIZINOĞLU (4) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Başarılı safkan MOVE UP (5), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan FLY BY ME (3) ve ELBERETH (4) birlikte şans verdiğimiz isimler olup STEEL OF MADRID (6) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Çim pistteki dört startında da rahat birincilikler elde etmiş olan WANETA (5) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Ekürili BEST SOLUTION (1-4) ciddi rakibi olup MAILSHOT (2) ve MASHAM STAR (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Başarılı performansıyla dikkat çeken SILENT ATTACK (6) ilk şanslı isim olup BLOND ME (2) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KREACHER (5) ciddi rakipleridir. DAYIM BENİM (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistte daha öncede başarılı yarışlar sergilemiş olan ekürili MOUHEEB (3-5-6) ilk şansa sahiptir. KAO KAT MHF (2) ciddi rakibi olup GÜMBÜRGÜMBÜR (1) ihmal edilmemelidir. ULUER (4) sonraki ihtimaldir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN