4 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

4 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: İzmir'de günün ilk koşusunda formda olan POETIKA (10) kazanmaya en yakın isimdir. İyi durumuyla OĞLUM İSMAİL (5) ve AKGÜNHAN (1) en güçlü rakipleri olacakken; BOYUT (8) koşudaki diğer şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: Devam eden formuyla PATRONİÇE (4) koşudaki favori şans verilebilecek isimdir. ESMER EFE (2) en güçlü rakibidir. İYONE (1) ve FİSKAYA GÜZELİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan BABADOĞAN (1) ve CAMPS BAY (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. KÜLÜNK RÜZGAR (4) yarıştaki en güçlü rakipleri olacakken; RECO (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumda olan DÜŞÜMDEKİ (4) yarıştaki en şanslı isimdir. Formda durumuyla ORFİA (4) ve BARİYER (2) koşudaki yakın takipçileri olacaklardır. DELİDUMRUL (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Yükselen formuyla DUYGUABLA (4) ve ASLAN LUAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. PRINCELY (8) yarıştaki en yakın takipçileridir. CANŞEN (3) diğer şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Devam eden formuyla UTKUNBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. WESTSIDE (5) yarıştaki en güçlü rakibidir. PRINCESS DI (4) ve TATARINOĞLU (6) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunda artan formuyla dikkat çeken KURTÇABEY (3) yarışın en şanslı ismi olacaktır. İyi durumuyla ATASOY (1) yakın takipçisi olacakken; ATMACA BEYİ (4) ve KIŞLALI (2) diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Günün son koşusunda iyi form durumuyla NERI VALIANT (3) favori şans verilebilecek isimdir. ALTINBEŞİK (5) ve DOMDOM (2) en güçlü rakiplerdirler. DEATH RACER (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi