GanyanTime.com
YENİ

4 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

4 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: İzmir'de günün ilk koşusunda formda olan POETIKA (10) kazanmaya en yakın isimdir. İyi durumuyla OĞLUM İSMAİL (5) ve AKGÜNHAN (1) en güçlü rakipleri olacakken; BOYUT (8) koşudaki diğer şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: Devam eden formuyla PATRONİÇE (4) koşudaki favori şans verilebilecek isimdir. ESMER EFE (2) en güçlü rakibidir. İYONE (1) ve FİSKAYA GÜZELİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan BABADOĞAN (1) ve CAMPS BAY (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. KÜLÜNK RÜZGAR (4) yarıştaki en güçlü rakipleri olacakken; RECO (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumda olan DÜŞÜMDEKİ (4) yarıştaki en şanslı isimdir. Formda durumuyla ORFİA (4) ve BARİYER (2) koşudaki yakın takipçileri olacaklardır. DELİDUMRUL (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Yükselen formuyla DUYGUABLA (4) ve ASLAN LUAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. PRINCELY (8) yarıştaki en yakın takipçileridir. CANŞEN (3) diğer şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Devam eden formuyla UTKUNBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. WESTSIDE (5) yarıştaki en güçlü rakibidir. PRINCESS DI (4) ve TATARINOĞLU (6) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunda artan formuyla dikkat çeken KURTÇABEY (3) yarışın en şanslı ismi olacaktır. İyi durumuyla ATASOY (1) yakın takipçisi olacakken; ATMACA BEYİ (4) ve KIŞLALI (2) diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Günün son koşusunda iyi form durumuyla NERI VALIANT (3) favori şans verilebilecek isimdir. ALTINBEŞİK (5) ve DOMDOM (2) en güçlü rakiplerdirler. DEATH RACER (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.