5 Eylül Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

5 Eylül Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda PARILDAR (11) ve BABA METİN (1) öne çıkan safkanlar olup; KIZMAZ OĞLU (5) ve CERCERİ (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile INTOCU (1) ve son koşusunu beğendiğimiz ROJHATAĞA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; BLACK MIRACLE (3) ve SON YILDIZ (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan SELNUR (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde DIVINE POWER (5) favorinin ciddi rakibi olup; THE FLAMINGO (7) ve AL GINETTA (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız SKORER (1) favorimizdir. İyi durumu ile HARD STONE (6) favorinin ciddi rakibi olup; CONTROLLABLE (7) ve SOĞUKKANLI (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Şartlı 1 koşuda BEKMEZCİNİN OĞLU (2) ve GONCA HATUN (10) öne çıkan safkanlar olup; DAYE HATUN (8) ve YENİLMEZ ASLAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen KING CROWN (2) favorimizdir. İyi durumu ile GLOIN (1) favorinin ciddi rakibi olup; ICE PRINCESS (5) ve NEW CASTLE (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Çim pistte etkili koşuları olan MERZA (3-6) ve DİLŞEKER (2) birinciliğin güçlü adayları olup; ŞAHDEMİR (1) ve ZEMZEMKIZI (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Uyum sağladığı jokeyi ile BUZUL (5) favorimizdir. Son koşusunda dikkat çeken BİLGİLİKIZ (8) favorinin ciddi rakibidir. KALENDER KIZ (2) ve AĞA OSMAN (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi