GanyanTime.com
YENİ

5 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Eylül Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda PARILDAR (11) ve BABA METİN (1) öne çıkan safkanlar olup; KIZMAZ OĞLU (5) ve CERCERİ (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili koşuları ile INTOCU (1) ve son koşusunu beğendiğimiz ROJHATAĞA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; BLACK MIRACLE (3) ve SON YILDIZ (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan SELNUR (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde DIVINE POWER (5) favorinin ciddi rakibi olup; THE FLAMINGO (7) ve AL GINETTA (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız SKORER (1) favorimizdir. İyi durumu ile HARD STONE (6) favorinin ciddi rakibi olup; CONTROLLABLE (7) ve SOĞUKKANLI (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Şartlı 1 koşuda BEKMEZCİNİN OĞLU (2) ve GONCA HATUN (10) öne çıkan safkanlar olup; DAYE HATUN (8) ve YENİLMEZ ASLAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen KING CROWN (2) favorimizdir. İyi durumu ile GLOIN (1) favorinin ciddi rakibi olup; ICE PRINCESS (5) ve NEW CASTLE (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Çim pistte etkili koşuları olan MERZA (3-6) ve DİLŞEKER (2) birinciliğin güçlü adayları olup; ŞAHDEMİR (1) ve ZEMZEMKIZI (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Uyum sağladığı jokeyi ile BUZUL (5) favorimizdir. Son koşusunda dikkat çeken BİLGİLİKIZ (8) favorinin ciddi rakibidir. KALENDER KIZ (2) ve AĞA OSMAN (1) ihmale gelmeyecek isimlerdir.