YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

5 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DALGACI (3) ve İMKANSIZIM (6) birinciliğin güçlü adayları olup; ÖZLENEN GÜL (7) ve GÜLARİFE (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan ÇANAKÇI BEYİ (1) favorimizdir. Tecrübeli jokeyi ile CARACAS (2) favorinin ciddi rakibi olup; MAYTENALLY (3) ve OASIS (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Etkili koşuları ile ATOMBOMBASI (1) ve son koşusunu beğendiğimiz EDEBEY (3) birinciliğin güçlü adayları olup; ANADOLUKAN (2) ve ARASHAN (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen KUPA ASI (1-8) favorimizdir. İyi durumu ile JANO GRANDE (7) favorinin ciddi rakibi olup; SALNAZAR (4) ve HOVERCRAFT (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SIR PERDESİ (9-11) ve ABİDEM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TOPRAKGELİN (10-8) ve ÇIKMANGÜLÜ (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Etkili koşuları ile YOUNG BOND (2) ve son koşusunu kazanan ÖZDEMİR (1) birinciliğin güçlü adayları olup; FAMILY JOY (4) ve MISTER LOBA LOBA (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile MAHREM (6) ve SİGNORA (9) birinciliğin güçlü adayları olup; ATAKAN YELİ (1) ve ATAKPRENSİ (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile DEMİRCENK (5) ve etkili çim performansı ile ÇUVALDIZ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KADİREFE (4) ve GÜNEY FIRTINASI (3) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN