YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Eylül 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

5 Eylül Keşiş ADANA Altılı Tahmin ve Analizi

 
------------------------ REKLAM ------------------------

AL GINETTA: Öncelikle Engin ÇAKIROĞLU'na hoşgeldin diyerek yorumlarıma başlamak istiyorum.Yaklaşık bir aydır at binmeye başladı. Esasen kendisini hatırlayanlarınız vardır. Bursa'da düzenlenen yarışlarda, yarışseverin dönem dönem sigortası olurdu. Sanırım biraz daha yeni programlara ve yeni pistlere alıştı Bana göre bu jokeyin form durumu gayet iyi gidiyor. 

Özellikle son koşusunda 1700 metre mesafede bindiği bu kısrak ile yarış içerisinde olmayıp sonlarda iç kulvardan bulduğu yol ile müthiş gelmiş, fakat fotodan üçüncü olarak ayrılmıştı.Mesafe biraz daha uzadı. Ekip olarak yine benzer bir takdiği uygulayacaklarını ve bu akşam da yarış öngörülerinden vazgeçmeyeceklerini düşünmekteyim.

AL GINETTA çim pistte bu mesafede hiç birincilik ile tanışmamış olsa da sizlerde hatırlarsınız; Orjini POPULAR DEMAND olan taylar, kısrak babaları farklı olsa da uzun mesafelerde birincilikleri vardı. ŞASEMU, TORUN CALLAS ve DOMINANT SON.LOWMAN bunlardan bir kaçıdır. Hem Engin'in hem de orjininin verdiği cesaret ile ilk ayaktan risk alacağım. Bu ayağı geçersek şablonumun iyi bir ikramiye ile sonuçlanması kuvvetle muhtemel gözüküyor. 

Altılı şablonum ise; 

4 AL GINETTA 
9,1,5,10,6,11 
7,2,1,3,13 
1,3,2,4,5,6 
12,3,9 
7,12,5,9 

Şablon tutarı: 129,60 TL 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Tüm GanyanTime.com ailesine bol şanslar dilerim. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN