GanyanTime.com
YENİ

6 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

6 Eylül Beygir.com DİYARBAKIR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken SEMETEY OĞLU (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Bu koşuyla yarış hayatlarına başlayacak olan HİLALCAN (6) ve WANNA UP (4) ciddi rakipleri olup KOLERA (1) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Aynı mesafeli bir önceki koşusunu kazanmış olan ekürili DAMPERCİDAVUT (1-11), son startıyla dikkat çeken ÖVGÜM (3) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ÇİFTÇİBEY (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup SONGÜL ABLA (10) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Artan form durumuyla ekürili DİLANIM (8-9), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız MARION COBRETTI (7) ve CITYS PRIDE (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup artan form durumuyla TAY BİKE (4) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ITALIANO (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Uzun aradan sonra start alacak olan LOVELY SUN (4), son koşusunu ölçü almadığımız ekürili ANIZARBOS (8-7) ve iyi form durumuyla BELENGEZ (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pist performanslarıyla dikkat çeken KAÇAR FEVZİ (8) ve OZİBEY (9) iyi form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan PEKKURT (4) ciddi rakipleri olup TEK ZULUT (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Kum pistteki son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ŞUBATHAN (8) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi bir form yakalamış olan SEMETEY OĞLU (1) ve BAHABEY (3) ciddi rakipleri olup YILDIZHAN STAR (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Son startını rahat kazanmış olan LADY ÇİKOLATA (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşusunu ölçü almadığımız KAKTEE (1) ve iyi bir form yakalamış olan GÜLDEHAN (5) ciddi rakipleridir. KATLEYA (13) ihmal edilmemelidir.