YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

6 Eylül Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son startıyla dikkat çeken FIRST CHANCE (4), artan form durumuyla ATAÇ GIRL (6), eküri avantajıyla HENDEK PRENSESİ (8-3) ve DAĞ GÜNEŞİ (7) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ADABEYI (4), iyi bir form yakalamış olan HARPUTLU (2) ve son startını ölçü almadığımız WIN FOR ME (5) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. BOYKA (1) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşusuyla dikkat çeken DİLBAR (2), son startını çok rahat kazanmış olan IAN TAPP (6) ve iyi form durumuyla HAŞİM AĞA (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. CRASSUS (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken ekürili YÜREKALP (9-13), iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan MEYLİNUR (12) ve artan form durumuyla MY CEM (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KARA ALTIN (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken VELİAHT BETÜL (8) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. MAGLEW (6) ciddi rakibi olup KİM (5) sonraki ihtimaldir. DUMRUL (4) sürpriz şansına sahiptir.

6.Koşu: Uyumlu jokeyiyle aynı pistte start aldığı iki koşudan da rahat birincilikler elde etmiş olan ASTANA (8) ilk şanslı isimdir. BURGUNDY BLUE (4) ciddi rakibi olup YENİLMEZ (2) ve MEAN OF LIFE (1) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken DORABEY (2), iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili KUTLUERİNOĞLU (9-1) ve son startını ölçü almadığımız ekürili ULAKÇI (3-8) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BAYDARŞAH (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan DARK GUARDIAN (7), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren EL MIRADOR (10), son yarışını ölçü almadığımız WIND RUNNER (1) ve son koşularıyla dikkat çeken RAINY MAN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN