7 Eylül Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Eylül Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BİLEKKAYA (1-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜRÜSURHAT (12-11) ciddi rakibi olacaktır.GÖKSİN (7-3) ve GÜMÜŞTEL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIRKDÖRT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KEYİF (7) en yakın takipçisi olacaktır.EYYUPBABA (2) ve AKOĞUZ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki MIÇEY AĞA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.UÇANBEBEK (12) en yakın takipçisi olacaktır.HİRATAY (9) ve ARSLAN FIRTINASI (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÖZDORUK (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİRADER HAN (4) ciddi rakibi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (10) ve TOMO AĞA (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HIGH TREE (1-5) ve DOĞA MARIA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAMUK ŞEKER (3) ciddi rakipleri olacaktır.OSMANİYE ÇOCUĞU (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan INTO STAR (2) koşudaki favori isimdir.SAALİH (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLŞİLAN (4) ve VOLKANIMSIN (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla BAWIKAL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TRENDSETTER (2) 
en yakın takipçisi olacaktır.TOMS TO TOMS (4-8) ve AKAYLA (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ANTIOXIDANT (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MEDOC (8) en yakın takipçisi olacaktır.MIAMI BEACH (10) ve DÜLDÜLBİR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi