YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

6 Eylül 2016 Salı

GanyanTime.com

7 Eylül Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BİLEKKAYA (1-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜRÜSURHAT (12-11) ciddi rakibi olacaktır.GÖKSİN (7-3) ve GÜMÜŞTEL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIRKDÖRT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KEYİF (7) en yakın takipçisi olacaktır.EYYUPBABA (2) ve AKOĞUZ (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki MIÇEY AĞA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.UÇANBEBEK (12) en yakın takipçisi olacaktır.HİRATAY (9) ve ARSLAN FIRTINASI (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ÖZDORUK (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİRADER HAN (4) ciddi rakibi olacaktır.ŞÜKRANIN OĞLU (10) ve TOMO AĞA (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HIGH TREE (1-5) ve DOĞA MARIA (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAMUK ŞEKER (3) ciddi rakipleri olacaktır.OSMANİYE ÇOCUĞU (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan INTO STAR (2) koşudaki favori isimdir.SAALİH (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÜLŞİLAN (4) ve VOLKANIMSIN (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla BAWIKAL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TRENDSETTER (2) 
en yakın takipçisi olacaktır.TOMS TO TOMS (4-8) ve AKAYLA (10) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki ANTIOXIDANT (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.MEDOC (8) en yakın takipçisi olacaktır.MIAMI BEACH (10) ve DÜLDÜLBİR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN