7 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BIG MAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.URFAGÜLÜ (3) en yakın takipçisi olacaktır.KING KAISER (2) ve CİHAN PEHLİVANI (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki AZMİ REİS (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.NİLDA (3) en yakın takipçisi olacaktır.ERBABAM (2) ve GİRESUN (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan KIRBULUT (3) koşudaki favori isimdir.BEYBARAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İMHAN (7) ve İLKADIM (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla TOMS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLDEN FOOT (7) ciddi rakibi olacaktır.FINY (3) ve MISS NİLAY (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla DEPOSITORY (2-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEW TRANSATLANTIC (7) en yakın takipçisi olacaktır.ESKAYRA (3) ve NEON KNIGHT (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan BÜYÜK AĞA (1) koşudaki favori isimdir.DIAMOND FLAME (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GRAVESEND (2) ve ARTIC MAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla GÜZELKAYA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERAYHAN (3) ciddi rakibi olacaktır.HERGELE (1) ve MERTADAM (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki KUBANGO (7) ve GREAT MASTER (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRMAN AĞA (5) ciddi rakipleri olacaktır.DONTLOOSEDCONTROL (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi