GanyanTime.com
YENİ

7 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

7 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BIG MAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.URFAGÜLÜ (3) en yakın takipçisi olacaktır.KING KAISER (2) ve CİHAN PEHLİVANI (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki AZMİ REİS (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.NİLDA (3) en yakın takipçisi olacaktır.ERBABAM (2) ve GİRESUN (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan KIRBULUT (3) koşudaki favori isimdir.BEYBARAN (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İMHAN (7) ve İLKADIM (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla TOMS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLDEN FOOT (7) ciddi rakibi olacaktır.FINY (3) ve MISS NİLAY (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla DEPOSITORY (2-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEW TRANSATLANTIC (7) en yakın takipçisi olacaktır.ESKAYRA (3) ve NEON KNIGHT (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan BÜYÜK AĞA (1) koşudaki favori isimdir.DIAMOND FLAME (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GRAVESEND (2) ve ARTIC MAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla GÜZELKAYA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ERAYHAN (3) ciddi rakibi olacaktır.HERGELE (1) ve MERTADAM (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki KUBANGO (7) ve GREAT MASTER (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÜRMAN AĞA (5) ciddi rakipleri olacaktır.DONTLOOSEDCONTROL (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.