YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Eylül 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Eylül Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi bir form yakalamış olan PERİ BEYİ (2), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız SPEEDY GUNNER (5) ve aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken LİDER EGE (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. WOW SO NICE (3) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız ŞAHİNGÖZ (5) ve KISMET KIZ (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup etkili jokeyiyle KURYE (2) ciddi rakipleridir. Artan form durumuyla ATOM ADAM (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken DIAMOND GIRL (7), ekürili GRAYEMPIRE (4-8), CROSS FIRE (3) ve CLIFF SURFER (2) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan hafif kilolu SİLAH (6) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. YİĞİTEFEKAAN (2) ve SERKANAĞA (3) ciddi rakipleri olup ekürili FAKI BEY (5-8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Çim pistte start aldıkları son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ERSÖZLÜ (4), PRIZE FOR (3), SERHUNCAN (5) ve TUĞRA (2) devam eden form durumları ve etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistte koştuğu son koşusunu aynı mesafede usta jokeyiyle kazanmış olan OLGUNABİ (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan UÇARER (5) ciddi rakibi olup TANATAR (2) ve SEMEND (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız DUBLIN (1) ve ilk çim startını çok rahat kazanmış olan LADY DERYA (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken VIOLIN (6) ve IŞILAY (2) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız FOTERLİ (2), iyi bir form yakalamış olan PORSUK BEYİ (3) ve son startıyla dikkat çeken PRİŞTİNELİ (7) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup artan formuyla BABAMENDUH (1) ciddi rakipleridir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN