YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

8 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SINEMIS (1) ilk şanslı isimdir. Artan form durumlarıyla ASİL MAHMUT (2) ve AĞVA (5) ciddi rakipleri olup eküri avantajıyla BANDIERO (3-4-6) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız DÖKERBEY (2) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren EFEKAN (3) ciddi rakibi olup MUHRİP (1) ihmal edilmemelidir. KARAMÜRSEL (9) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken BEBEKA (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup KISS ME (3), BADEGÜL (1) ve SON VURGUN (9) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken AZELHAN (5), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KABAKÇI (8), FETHİYE (2) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren MELOŞ (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında tecrübeli jokeyiyle başarılı bir performans sergilemiş olan INFERNO (4) ilk şanslı isimdir. TEMELHAN (6) ve GÜNGÖR BABA (3) ciddi rakipleri olup MARVELOUS IRON (5) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken BAVİ REŞ (1) ve aynı mesafeli son yarışlarını kazanmış olan TATVAN KIZILCA (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumlarıyla BEST GUNNER (3) ve BEDWULF (2) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SAHİPBEY (1) ilk şanslı isimdir. Uyumlu jokeyiyle son startını kazanmış olan ekürili TURBONUN OĞLU (3-4) ciddi rakibi olup ZİLLİ (6) ihmal edilmemelidir. Ekürili TOROSDAĞI (2-7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan FLYING QUEEN (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup LINDORA (2) ve son startını ölçü almadığımız POUR TOI (4) ciddi rakipleridir. PRINCESS WESTPORT (1) ihmal edilmemelidir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN