YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

9 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

9 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TETİNA (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİRİNSULTAN (6) en yakın takipçisi olacaktır.ŞENGÖNÜL (5) ve HATİCE (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki EDINBURGH (3-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLDEN HARD (1) en yakın takipçisi olacaktır.ERŞEN (4) ve TARSANAS (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan DUKE OF KENT (1) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SUHARRY (4) ve HARPUTLUNUN OĞLU (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla YILMAZHAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MIZZEN OF TURKEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SO HELP ME GOD (4) ve KATSUYA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ZATİNUR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SASANİ KAPLANI (7) en yakın takipçisi olacaktır.YOLAŞAN (1) ve ÖZÜMTATAR (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla LİRA LİRA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEMNOS (1) ciddi rakibi olacaktır.ÇAĞ TUFANI (4) ve VOLİ (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle GÖLCÜK ASLANI (4) koşudaki favori isimdir.PALA DAYI (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIRKPINAR (5) ve TİBET (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki YÜKSEK UÇUŞ (8) ve SEVİLAY (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SERMELEK (6) en yakın takipçileri olacaktır.DESİRE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Formda olan TEMİZKAAN (6) koşudaki favori isimdir.EZGİGÜL (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YALI GÜZELİ (2) ve HAYAL DÜNYASI (3) sonraki ihtimallerdir.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN