YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

9 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

9 Eylül Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TETİNA (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİRİNSULTAN (6) en yakın takipçisi olacaktır.ŞENGÖNÜL (5) ve HATİCE (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki EDINBURGH (3-2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLDEN HARD (1) en yakın takipçisi olacaktır.ERŞEN (4) ve TARSANAS (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan DUKE OF KENT (1) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SUHARRY (4) ve HARPUTLUNUN OĞLU (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla YILMAZHAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MIZZEN OF TURKEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SO HELP ME GOD (4) ve KATSUYA (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ZATİNUR (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SASANİ KAPLANI (7) en yakın takipçisi olacaktır.YOLAŞAN (1) ve ÖZÜMTATAR (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla LİRA LİRA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LEMNOS (1) ciddi rakibi olacaktır.ÇAĞ TUFANI (4) ve VOLİ (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle GÖLCÜK ASLANI (4) koşudaki favori isimdir.PALA DAYI (9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KIRKPINAR (5) ve TİBET (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki YÜKSEK UÇUŞ (8) ve SEVİLAY (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SERMELEK (6) en yakın takipçileri olacaktır.DESİRE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Formda olan TEMİZKAAN (6) koşudaki favori isimdir.EZGİGÜL (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YALI GÜZELİ (2) ve HAYAL DÜNYASI (3) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN