YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

9 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PINAR SULTAN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHOCOLAT NOIR (3) en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (1) ve ROSA NERA (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KURALSIZ (7) koşudaki favori isimdir.YAPRAK KIZ (11) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FAHRİYENİNKIZI (4) ve HAMASET (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki RED EYE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAMERLANO (9) en yakın takipçisi olacaktır.NURİ BEY (7-6) ve SELAHATTİNBEY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DOĞUBEYLİM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ESRAR DEDE (7) ciddi rakibi olacaktır.KEHKEŞAN (2) ve ESMER EFE (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki LARA (6) ve NESLİMEHİR (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÜÇÜKŞİLAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.HAYDE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla FLAWLESS VICTORY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YILDIRIM ŞAH (5) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AJİBA (1) ve FLY SO FREE (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki TUMBULEFE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKALTAY (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜL FIRTINASI (5) ve BALTACI (4-11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN