YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

9 Eylül Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PINAR SULTAN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CHOCOLAT NOIR (3) en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (1) ve ROSA NERA (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KURALSIZ (7) koşudaki favori isimdir.YAPRAK KIZ (11) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FAHRİYENİNKIZI (4) ve HAMASET (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki RED EYE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.TAMERLANO (9) en yakın takipçisi olacaktır.NURİ BEY (7-6) ve SELAHATTİNBEY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla DOĞUBEYLİM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ESRAR DEDE (7) ciddi rakibi olacaktır.KEHKEŞAN (2) ve ESMER EFE (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki LARA (6) ve NESLİMEHİR (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÜÇÜKŞİLAN (5) en yakın takipçileri olacaktır.HAYDE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla FLAWLESS VICTORY (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YILDIRIM ŞAH (5) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AJİBA (1) ve FLY SO FREE (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki TUMBULEFE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKALTAY (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜL FIRTINASI (5) ve BALTACI (4-11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN