YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Amatör Bayan Bin. Dünya Şamp. Koşusu’nu JOSEPHINE CHINI Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Uluslararası Yarış Festivali’nde ilk gününün ilk kupalı mücadelesi olan FEGENTRI Amatör Bayan Biniciler Dünya Şampiyonası’nın 24. ayağını,  Josephine Chini ile koşuya katılan, Muhammet Hocaoğulları’nın KARA ARDA (Kurtiniadis - Miss Ekinoks / Mystiko) isimli safkanı kazanmayı başardı. 

Şampiyonanın 24. ayağı 3 Eylül Cumartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nun ev sahipliğinde ve çim pistte 2100 metre mesafede gerçekleştirildi. Birincilik ikramiyesi 20.500 TL olan ve amatör bayan binicilerin idaresindeki 5 İngiliz atının katıldığı koşunun ikinciliğini, Celina Weber ile start alan PANZEHİR (Halicarnassus - Mangala / Anabaa) elde ederken, Lara Le Heay idaresindeki DREJAN (Topor - Aysız Gecem / Abrek) üçüncü, Silja Storen ile koşuda yer alan MAZACA (Eagle Eyed - Shakina / Doyoun) da dördüncü oldu. 

Kazanan KARA ARDA için koşunun bitiriş derecesi 2.14.22 olurken, farklar Uzak - 2 Boy - Uzak şeklinde sonuçlandı. 


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN