YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

30 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

Dumlupınar Koşusu’nu Gökhan Kocakaya ile UÇARER Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Arap atları için sezonun en önemli kısa mesafeli yarışlarından olan Dumlupınar Koşusu (Açık - G2 / DHÖ) bu yıl 30 Eylül Cuma akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi. Koşuda kazanan isim İ. Suat Kutlu’nun sahibi olduğu, Gökhan Kocakaya ile start alan UÇARER (Balıkhan - Uçarı / Haberbatur) isimli safkan oldu.

Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan Dumlupınar Koşusu’na bu yıl 4+ yaşlı 9 Arap atı katıldı. Çim pistte 1400 metre mesafede düzenlenen koşuda  TANATAR (Serdarhan-Nevrakız/Haberbatur) ikinciliği elde ederken, ULUER (Saruhanağa-Malibu Girl/Monarc Ah ) üçüncü, KARAÜZÜM (Halid-Biriçimsu/ Batyskaf) de dördüncü oldu.

50. startında 14. birinciliğine uzanan UÇARER fotoyu geçerken kronometreler 1.30.54’ü gösterdi. Farklar ise 1 Boy - 1 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı. 


18.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

18.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN