YENİ
6'lı Ganyan Başlama Saatlerinde Değişiklik! 25 Eylül Pazartesi (Bugün) itibariyle Gündüz yarışlarında saat 15.00’da, Gece Yarışlarında ise saat 18.30’da başlayacaktır.

9 Eylül 2016 Cuma

GanyanTime.com

Edebalı Koşusu'nu Kadir Tokaçoğlu ile FLAWLESS VICTORY Kazandı

 

9 Eylül İzmir'in Kurtuluş günü münasebetiyle, çeşitli etkinliklerin düzenlendiği İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 3 yaşlı safkan İngiliz taylarının start aldığı Edebalı Koşusu (KV-7) programın 6. koşusu olarak saat 17.30'da düzenlendi. Koşuyu Ekrem Beşerler'in sahibi olduğu FLAWLESS VICTORY (Victory Gallop - Evening Star / Holy Roman Emperor)  jokeyi Kadir Tokaçoğlu ile kazandı.

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olan koşuda, 9 safkan kum pistte 1200 metre mesafede birincilik mücadelesi verdi. Birincilik ikramiyesi 48.000 TL  olan koşuda, BÜYÜK AJİBA (Okawango - Wait For Spring / Seeking The Gold) ikinci, OLIVE KING (King's Pleasure - Golden River / River Special) üçüncü, KING YAVUZ (Fairson - Akkayali / Soviet Star) da dördüncü olarak tabelayı tamamladı.

Koşuyu kazanan FLAWLESS VICTORY için koşunun bitiriş derecesi 1.14.72 olurken, koşudaki farklar ise Burun - 1 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.