YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Eskişehir Koşusu'nu Selim Kaya ile COPPERFIELD Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

10 Eylül Cumartesi günü, Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen ve sezonun 2 yaşlı İngiliz tayları için önemli mücadelelerinden biri olan Eskişehir Koşusu’nu (Açık-A2) Duygu Fatura’nın sahibi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys - Shell We Dance / Unaccounted For) jokeyi Selim Kaya ile kazandı. 

2 yaşlı İngiliz taylarına mahsus olan koşuda, 10 tay birincilik için mücadele verdi. Birincilik ikramiyesi 150.000 TL  olan ve keyifli bir mücadelenin yaşandığı koşuda, sonlarda yaptığı atakları ile Özcan Yıldırım idaresindeki PIANO SONATA (Torok - Emma / Shining Steel) ikinci, son koşusunu kazanarak Eskişehir Koşusu'na gelen, Gökhan Kocakaya idaresindeki SİNYOR ŞAMİL (Scarface - Figaro / Senor Speedy) üçüncü, Ahmet Çelik ile bu önemli koşuya katılan SALAMIS (Dehere - Lady Willpower / Tagula) de dördüncü oldu. 

Koşuyu kazanan COPPERFIELD için bitiriş derecesi 1.24.26 olurken, farklar ise 3,5 Boy - 2 Boy - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Üst üste üçüncü birinciliğine uzanan al erkek safkan COPPERFIELD ayrıca, 28 Ağustos tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı, Tay Deneme (G2) koşusu'ndan, bugünkü jokeyi Selim Kaya idaresinde galip ayrılmayı başarmıştı. 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN