YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

Pansiyon Hara Koşusu’nu Barış Kurdu ile EL ASESINO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İzmir Şirinyer Hipodromu’nda 11 Eylül Pazar gecesinin en önemli mücadelesi olan Pansiyon Hara Koşusu (Açık-A3), programın 7. koşusu olarak saat 20.30'da düzenlendi. 2 Yaşlı İngiliz taylarının bu önemli randevusunu, Duygu Fatura'nın EL ASESINO (Three Valleys - Amarilou / Slicky) isimli tayı, jokeyi Barış Kurdu ile kazanmayı başardı.

Çim pistte 1200 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen sürat koşusu'nda,  2 yaşlı 8 İngiliz tayı birincilik için mücadele verdi. Kazanan EL ASESINO arkasında ikincilik, Mehmet Kaya ile bu mücadelede boy gösteren KARADAMAR (Lion Heart - Kemençem / Entrepreneur) isimli safkanın olurken, Mustafa Çiçek idaresindeki PRECIOUS JEWEL (Dehere - Precious Pearl / Peintre Celebre) üçüncü, JETFLY (Torok - Stainless / Unaccounted For) da Özcan Yıldırım idaresinde tabelayı tamamlayan tay oldu.

Kazanan EL ASESINO için bitiriş derecesi 1.10.42 olurken, farklar Burun - 2 Boy - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yarış yaşamına 1 Temmuz tarihinde İzmir Şirinyer Hipodromu'nda başlayan al erkek safkan EL ASESINO, bu tarihteki Şartlı - 1 mücadelesini kazandıktan sonra, 29 Temmuz'daki Ulubat Koşusu'nu (A3) lehine çevirmeyi başarmıştı. EL ASESINO son olarak ise, 25 Ağustos tarihinde katıldığı (KV-7) koşuyu, bugünkü jokeyi Barış Kurdu idaresinde, çim pistte 1300 metre mesafede kazanmıştı.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN