YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

1 Eylül 2016 Perşembe

GanyanTime.com

TİGEM Koşusu’nu Halis Karataş ile DENİZİM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Eylül ayının ilk günü Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlenen ve Ankara yarış sezonunun 3 yaşlı Arap tayları için en önemli sınavlarından biri olan TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) Koşusu'nu (Açık-G2/DH) Semra Aksu'nun DENİZİM (Altaha - İlkehanım / Yelhan) isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı. 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü adına düzenlenen çim pistte 1400 metre mesafedeki yarışa 3 yaşlı 8 Arap tayı katıldı. Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan koşunun ikinciliğini, kazanan DENİZİM isimli safkanın ardında, Deniz Yıldız idaresindeki ALTINCI HİS (Özgünhan - Serengül / Sergen) elde ederken, iç kulvara yakın Özcan Yıldırım idaresinde etkili ataklar sergileyen GÜRGÜR BABA (Altaha - Özgünçiçek / Özgün) üçüncü, Gökhan Kocakaya ile bu önemli koşuda start alan ALTUĞHAN (Araslı - Sevinçkan / Özgün) ise dördüncü oldu. 

Kazanan DENİZİM fotoyu geçerken kronometreler 1.32.53’ü gösterdi. Koşuda farklar ise 1,5 Boy - 4 Boy - Baş şeklinde sonuçlandı. 

2 koşu aranın ardından, yarış yaşamına başladığı Ankara pistine dönüş yapan başarılı safkan, kariyerinin 4. birinciliğine TİGEM Koşusu'nu (G2) kazanarak ulaştı. DENİZİM son olarak, 12 Temmuz tarihinde katıldığı Karacabey Tarım İşletmesi Koşusu'nu (G2), Gökhan Kocakaya idaresinde kazanmayı başarmıştı. 


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN