YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

Uluslararası Boğaziçi Koşusu’nu Mickael Barzalona MOVE UP Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Son metreleri büyük bir heyecana sahne olan Uluslararası Boğaziçi Koşusu'nda zafere, Godolphin Ekürisi'nin sahibi olduğu, Saeed Bin Suroor antrenesindeki MOVE UP (Dubawi - Rosinka / Soviet Star) jokeyi Mickael Barzalona ile uzanmayı başardı. 

Festivalin en uzun mesafeli Uluslararası yarışı olan Boğaziçi Koşusu çim pistte 2400 metre mesafede gerçekleşti. 180.000 Euro birincilik, 306.000 Euro toplam ikramiyeli koşuda 3+ yaşlı, 4'ü yerli, 3'ü yabancı olmak üzere toplam 7 İngiliz atı start aldı.  Koşunun ikinciliğini, koşuya tempo veren isim olan FLY BY ME (Karabeyhan - Lady Fi / Among Men) Uğur Polat idaresinde, sonlarda düşen temposuyla elde ederken, Oisin Murphy ile bu önemli mücadelede boy gösteren ELBERETH (Mount Nelson - Masandra / Desert Prince) üçüncü , 2014 yılı Gazi şampiyonu safkanımız BLAZE TO WIN (Win River Win - Lovely Blaze / Sri Pekan) da Selim Kaya idaresinde dördüncü oldu. 

Kazanan MOVE UP için koşunun bitiriş derecesi 2.32.46 olurken, farklar ise 2 Boy - 1 Boy - 1/2 Boy  şeklinde sonuçlandı. 

Dünyaca ünlü Godolphin ekürisine ait MOVE UP, geçtiğimiz yıl 2 yaşlı olarak katıldığı 4 koşunun Class 4 seviyesindeki 2’sini kazanırken, Newmarket’te bir Listed üçüncülüğü elde etmişti.

Bu yıl ilk olarak Temmuz ayında Ascot’ta 2000 metre çim pistteki Class 3 mücadeleyi kazanarak 3 yaşlılığına merhaba diyen MOVE UP, son olarak 30 Temmuz günü Goodwood’da katıldığı Class 2 koşuyu kazanan safkanın yaklaşık 1 boy gerisinde üçüncü olarak tamamlamıştı.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN