YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Eylül 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Uluslararası IFAHR Koşusu’nu HANDASSA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Uluslararası Yarış Festivali’nin ilk günü olan 3 Eylül Cumartesi akşamı, Arap atlarına mahsus IFAHR Koşusu (G2 / ULS-W) programın 5. mücadelesi olarak saat 20.00'de gerçekleştirildi. Koşuyu Hamdan Al Maktoum’un sahibi olduğu, Francois Rohaut’nun antrene ettiği HANDASSA (Madjani – Ziva / Dormane) jokeyi François-Xavier Bertras ile kazanmayı başardı.

Uluslararası IFAHR Koşusu, kum (sentetik) pistte 2100 metre mesafede gerçekleştirildi. 3+ yaşlı 7 Arap atının katıldığı koşuda ikincilik, Halis Karataş ile bu önemli mücadelede boy gösteren MERİH (Bilgin - Necme 38 / Rüzgar 30) isimli safkanın olurken, VULCAIN DU CLOS (Monsieur Al Maury - Jamaa Du Breuil) üçüncü, Gökhan Kocakaya idaresindeki ADAAĞASI (Ağakaraca - Adagülü / Bozdağ) da dördüncü oldu.
  
Birincilik ikramiyesi 45.000 Euro, toplam ikramiyesi 76.500 Euro olan IFAHR Koşusu’nda kazanan HANDASSA için koşunun bitiriş derecesi 2.22.93 olurken, farklar Uzak - 3,5 Boy - 4,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Daha önce Fransa, Hollanda ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde start alan 6 yaşındaki HANDASSA, üst üste ikinci kez IFAHR Koşusu'ndan galibiyetle ayrılmayı başardı.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN