YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.03 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

4 Eylül 2016 Pazar

GanyanTime.com

Uluslararası Topkapı Koşusu’nu Oisin Murphy ile BLOND ME Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Festivali'nin en önemli koşusu olma özelliğine sahip ve ünlü saat markası Longines'in de ayrıca sponsor olduğu Uluslararası Topkapı Koşusu (G2/ULS) saat 17.30'da düzenlendi. Bu önemli koşuyu, Barbara Keller'in sahibi olduğu, A.M.Balding tarafından antrene edilen, BLOND ME (Tamayuz - Holda / Docksider) isimli safkan, jokeyi Oisin Murphy idaresinde kazanmayı başardı.

Keyifli bir mücadelenin yaşandığı Longines Uluslararası Topkapı Koşusu, çim pistte 1600 metre mesafede gerçekleştirildi. 270.000 Euro birincilik, 459.000 Euro toplam ikramiyeli Topkapı Koşusu’nda bu yıl, 3'ü yerli, 3'ü yabancı olmak üzere toplam 6 safkan İngiliz atı start aldı.

Koşunun ikinciliğini, Godolphin ekürisi safkanlarından SILENT ATTACK (Dream Ahead - Chanterelle / Trempolino) elde ederken, iç kulvara yakın etkili ataklar sergiyelen, Halis Karataş idaresindeki DAYIM BENIM (Lion Heart - St Clair Ridge / Indian Ridge) üçüncü,  Özcan Yıldırım ile bu koşuya katılan IMPULSIVE (Mizzet Mast - Aces Dancing / Big Shuffle) ise tabelanın son basamağında yer aldı.

Kazanan BLOND ME için koşunun bitiriş derecesi 1.36.21 olurken, farklar Baş - Baş - 1/2 Boy  şeklinde sonuçlandı.

Bugüne kadar 12 kez start alan 4 yaşındaki kısrak, 4 birincilik 4 ikincilik elde etti. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Listed koşu kazanan BLOND ME, akabinde Sandown’da G3 koşuda ve ABD-Belmont Park’ta G2 koşuda ikincilikler elde etmişti.


22.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.03 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN