YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

1 Kasım Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ATAKAN YELİ (7) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan EDREMİTKAYA (3) ciddi rakibi olup GİZEMLİTAY (9) ve SARIKUŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken SONSEVİNCEK (8) ilk şanslı isimdir. Aynı mesafeli son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan AZİMLİ ZULUT (1) ciddi rakibi olup iyi form durumlarıyla KÜÇÜK CANİK (7) ve AL ZENGİNKIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan ekürili GÖKSİN (7-2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Uyumlu binicisiyle son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan ULUDAĞKAYA (5) ciddi rakibi olup YÜRÜSURHAT (9) ihmal edilmemelidir. ÇILGIN EKİP (1) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Uyumlu binicisiyle kum pistteki son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan HACO (3) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan DOĞA MARIA (2) ciddi rakibi olup PAMUK ŞEKER (4) ihmal edilmemelidir. SELİMBEY (6) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Aynı pistteki bir önceki startını uyumlu binicisiyle rahat kazanmış olan TAŞÇI PEHLİVAN (2) birinciliğe en yakın isimdir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KAÇAR FEVZİ (1) ciddi rakibi olup ekürili SONBABA (6-3) ihmal edilmemelidir. OYTUNTAY (4) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız MARDINAR (3) ilk şanslı isimdir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken SEA DRAGON (8) ve AWFUL SCORE (1) ciddi rakipleri olup iyi form durumuyla ERTEKİN BEYİ (4) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ÖVGÜM (8) iyi form durumuyla öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formuyla IHLAR AĞASI (1) ve kilo avantajıyla ÇAKIR FIRTINASI (6) ciddi rakipleri olup son startıyla dikkat çeken KIZMAZ OĞLU (3) ihmal edilmemelidir.

8.Koşu: Aynı mesafeli son startını kazanmış olan hafif kilolu SANGRIA (14), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren LEA (1) ve ŞANLIKAYA (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup artan form durumuyla FOURTUNE (9) ciddi rakipleridir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN