YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

1 Kasım 2016 Salı

GanyanTime.com

1 Kasım Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı neticeler elde etmiş olan JİMFED (4) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Kum pist performansıyla dikkat çeken TOVİN (6) ciddi rakibi olup artan formuyla İLKERBEYLİ (2) ihmal edilmemelidir. Ekürili JETTAY (3-5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan YENİLMEZ (4), iyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan BURGUNDY BLUE (2) ve artan form durumuyla AD HOC (5) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BALYECİ SALİH (1) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki son koşularında uyumlu binicisiyle başarılı bir performans sergilemiş olan PENGUEN (7) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ALTIN ADIM (4) ciddi rakibi olup KOMSHU (2) ihmal edilmemelidir. DECOLTE (1) sonraki ihtimaldir. 
4.Koşu: Kum pistte start aldıkları son koşularını uyumlu jokeyleriyle kazanmış olan GÜLFEM (2) ve GÜLERANA (3) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son startını ölçü almadığımız GÖRÜNTÜ (1) ve hafif kilolu SOYUGÜZEL (7) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken AYSEDEF (7), aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DARK CHOCOLATE (8) ve SASUNSI (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup tecrübeli jokeyiyle ALL ACCOUNTED FOR (4) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan ALDERAMİN (8) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Kum pistteki son yarışlarından birinciliklerle ayrılmış olan BABAESKİ (2) ve BURUKMERT (3) ciddi rakipleri olup METAL FIRTINASI (5) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Aynı pistteki son startını çok rahat kazanmış olan KIZILHAN (11) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan EYVAH UZUN MEHMET (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup AKGİRAY (3) ciddi rakipleridir. Kilo avantajıyla BABA İHSAN (7) ihmal edilmemelidir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN