YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

10 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız TEKBABA (5) ve ilk startındaki başarılı performansıyla dikkat çeken BALDAN TATLI (7) ilk şanslı isimlerdir. BÜYÜK LODOS (2) ve PRENS KEDO (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili ESANADOLU (8-2-4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. DURANTAŞ (5) ve DİLŞEKER (3) ciddi rakipleri olup HASANŞAH (1) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DELİ EMİN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. GOLDEN PUNCH (3) ciddi rakibi olup SEMETEY OĞLU (4) ihmal edilmemelidir. RIVER BABE (6) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan AKSEKİ FIRTINASI (1) kazanmaya en yakın isimdir. SEVİLAY (10) ciddi rakibi olup SONGÜL ABLA (11) ihmal edilmemelidir. DOĞANKAAN (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KAIMOS (5), son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu SAHİBE (12), son koşularını ölçü almadığımız BELEGORSK (9) ve FAST KHAN (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız PARTY LOVER (5) ilk şanslı isimdir. Etkili jokeyiyle TANGO WINNER (6) ciddi rakibi olup KAZİMBABA (4) ihmal edilmemelidir. MAGFELLOW (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pistteki son koşusunu etkili jokeyiyle kazanmış olan KHOR KALBA (1) ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren SPEEDY GUNNER (3) ciddi rakibi olup LEGEND OF CARIA (5) ihmal edilmemelidir. MARIAGE (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle KILÇIK (3) ve kum pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken KÖRDÜĞÜM (11) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BABAKAFKAS (2) ciddi rakipleri olup KAMANİÇE (9) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Kum pistteki son koşusunu rahat kazanmış olan JINS PRIDE (2), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken HÜRKUŞ (5), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BENGUN (4) ve İSTİRK (1) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN