GanyanTime.com
YENİ

10 Ekim 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

10 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken GARNET (3) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ANALUX (1) ciddi rakibi olup RUMET (2) ihmal edilmemelidir. CARPE KOI (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan CARACAS (1) kazanmaya en yakın isimdir. İyi formuyla OCEAN GODDESS (8) ciddi rakibi olup SENOŞ (9) ve MAYTENALLY (2) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: İyi form durumuyla aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan İLGAR TAY (1) ilk şanslı isimdir. Hafif kilolu İDEALİST (7) ve FALEZ (2) ciddi rakipleri olup ÇİFTE KAVRULMUŞ (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız DEMİRCENK (2), iyi form durumuyla ÇUVALDIZ (3) ve aynı mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan UÇAN MERT (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. OTHARA (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumuyla GÜLERANA (5), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız DOĞU PINARI (3), kum pistteki son yarışını rahat kazanmış olan GÖRÜNTÜ (2) ve BİLGİLİKIZ (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Kum pistteki iki startında da başarılı neticeler elde etmiş olan PINKGOLD (4) ilk şanslı isimdir. MISTER TICKER (3) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla ASLA VAZGEÇEMEM (6) ihmal edilmemelidir. DOĞA KRALİÇESİ (7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan EBRU QUEEN (2) ve tecrübeli jokeyiyle TENERIFE (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. NOROLİM (10) ciddi rakipleri olup FAST WHISPER (5) sonraki ihtimaldir.