GanyanTime.com
YENİ

11 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

11 Ekim Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ŞİMALYILDIZI (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.GİZEMLİTAY (8) en yakın takipçisi olacaktır.USBEY (5) ve ZEYNETA (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla LOVELY MAYA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FORTY FIVE (3) en yakın takipçisi olacaktır.BALOTELLI (9) ve MAGNETO (12) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BABA SÖNMEZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİGOR (5-8-12) en yakın takipçisi olacaktır.AYÇIRA (3) ve ÇÖLAVI (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ASTRAKIZI (6) ve ERCANBABA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÖVGÜM (11) ciddi rakipleri olacaktır.ATAKAN YELİ (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla HACO (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GERİDÖN (9) en yakın takipçisi olacaktır.YAKATORI (1) ve POLDİ (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki CITYS PRIDE (9) ve ABİDİN EFENDİ (15) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇİFTÇİ KIZI (5) ciddi rakipleri olacaktır.LION ROCK (14) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KATNISS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANTIOXIDANT (14) ciddi rakibi olacaktır.SHIBUMI (6) ve LEATHER BAG (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki EDREMİTKAYA (3) koşudaki favori isimdir.ULUDAĞKAYA (5-8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SARIKUŞ (4) ve CANBERDEHİ (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla ALİBEGİ (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKTEMUR (3) ciddi rakibi olacaktır.FOÇAGÜZELİ (13-5) ve FOBİ (2-8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.