11 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

11 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KARABİA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HENDEK PRENSESİ (4) ciddi rakibi olacaktır.YASMİN (7) ve BARANIN GÜLÜ (2) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki HASAN ABİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.YOLAŞAN (7) en yakın takipçisi olacaktır.AŞKARBEY (2) ve SERHASAN (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

3.Koşu: Artan formuyla DOLCE VITA (3) koşudaki favori isimdir.RAZİYE ANA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOUBLE STEEL (4) ve STREET PARTY (12-6) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi formuyla KAÇAKPEREST (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OĞLUM BURAK (4) ciddi rakibi olacaktır.BABAESKİ (5) ve YEŞİLMASKE (3) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi durumdaki BALYECİ SALİH (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BURGUNDY BLUE (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLD FOOT (4) ve BOS TO BOSS (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: İyi formuyla ZORLUAT (3-1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABASEYFİ (4) ciddi rakibi olacaktır.SARPBEY (2) ve TAY PALMA (11) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki TIME ATTACK (8) ve HAŞMET (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.IAN TAPP (15) en yakın takipçileri olacaktır.BEAUGAZON (12) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi