GanyanTime.com
YENİ

11 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

11 Ekim Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KARABİA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HENDEK PRENSESİ (4) ciddi rakibi olacaktır.YASMİN (7) ve BARANIN GÜLÜ (2) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki HASAN ABİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.YOLAŞAN (7) en yakın takipçisi olacaktır.AŞKARBEY (2) ve SERHASAN (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

3.Koşu: Artan formuyla DOLCE VITA (3) koşudaki favori isimdir.RAZİYE ANA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOUBLE STEEL (4) ve STREET PARTY (12-6) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi formuyla KAÇAKPEREST (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OĞLUM BURAK (4) ciddi rakibi olacaktır.BABAESKİ (5) ve YEŞİLMASKE (3) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi durumdaki BALYECİ SALİH (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BURGUNDY BLUE (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLD FOOT (4) ve BOS TO BOSS (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: İyi formuyla ZORLUAT (3-1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABASEYFİ (4) ciddi rakibi olacaktır.SARPBEY (2) ve TAY PALMA (11) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki TIME ATTACK (8) ve HAŞMET (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.IAN TAPP (15) en yakın takipçileri olacaktır.BEAUGAZON (12) sürpriz şans verilebilecek isimdir.