GanyanTime.com
YENİ

11 Ekim 2016 Salı

GanyanTime.com

12 Ekim Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ALEV HALA (5) ve BORBORE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; NATUREL (67) ve SUN OF RACING (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ÖZDORUK (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde LİDER DOĞAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; ŞÜKRANIN OĞLU (8) ve VEYSİAĞA (10) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen GÜLSENUR (2) favorimizdir. İyi durumu ile KIRPAPATYA (1) favorinin ciddi rakibi olup; PRENSES SARA (10) ve HİLVANLI ZEYNO (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile WARRIORSAN (4) ve SMILING BABY (7) birinciliğin güçlü adayları olup; HAS ABJAR (2) ve SPEEDY DOST (8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan BAWIKAL (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; KARA MAHMUT (5-9-12),KANDEMİRKIR (4-7-10-11) ve BLACKS WINNER (2) hata kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan PALA TUMBUL (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde OYTUNTAY (7) favorinin ciddi rakibi olup; KAZANOĞLU (1) ve BÜNYAN (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Üstün performansı ile DÜLDÜLBİR (3) günün güvenilir safkanlarından olup; HÜR TUMBUL (5), HIGH TREE (2), ve KURTARDEDE (1) hata arayacak safkanlardır.

8.Koşu: Son iki koşusunu kazanan TEKÇAPKAN (1) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; DİLAVERAĞA (3),HOZANBEY (6) ve MİRZALAĞA (9) hata kollayacak safkanlardır.