YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

12 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KINALI KUZU (3),HİRA (1) ve SULTANHAN (4) birinciliğin güçlü adayları olup; BERİLSU (2) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Usta jokeyi ile start alacak olan ORANGE BLOSSOM (2), Kocaeli'nden formda gelen OASIS (1), seri stili ile PART LION (3) ve uyum sağladığı binicisi ile HARDY KHAN (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile BARCELONA (2) ve son koşusunu kazanan ZİLZAAL (3) birinciliğin güçlü adayları olup; NEVCİHAN (1) ve AHUBALASI (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen KADİREFE (5) favorimizdir. toparlanan KALABALI (2) favorinin ciddi rakibi olup; COŞKUNKIZ (8) ve KOÇALİ (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SİNEPS (8) ve AZİZOĞLU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; BE KES (3) ve DİŞİ ASLAN (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: SONBAHAR BÜYÜK HANDİKAPI koşusunda usta jokeyi ile HOSLİ (2) ve son koşusunu kazanan RYAN AREL (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KRAL AMED (6) ve BÜYÜK AĞA (4) uzayan mesafede şanslı olan diğer safkanlardır.

7.Koşu: Sevdiği mesafede BALLIKAYA (1),toparlanan GOLDEN TOWER (3),etkili yarışları ile ZEALOUS LINE (6) ve seri stili ile CHERI CHERI LADY (7) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile CRUYFF (2) ve TOUCHDOWN (11) birinciliğin güçlü adayları olup; MORTODELA (4) ve TİMSAL (8) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Son koşusunu kazanan EL SUENA (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde MY BIANCA (3) favorinin ciddi rakibi olup; HERRING (2) ve AVŞAR GIRL (4) hata affetmeyecek isimlerdir. 


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN