YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Ekim 2016 Salı

Fırst Class Haberler

12 Ekim Furkan İSTANBUL 1.Altılı Tahmin ve Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

KINALI KUZU: Takısı değiştikten sonra ilk SENTETİK yarışında gayet iyi performans sergileyen kısrak benim yine bir diğer bankom olacaktır. ÇİM Pist yarışlarında sonlarda arttıramıyor maalesef. Ama sentetik pistte aldığı Handikap-14 yarışta sonlarda çok çok etkili gelip kazanmayı başarmıştı. Bugün yine vasat bir grupla mücadele edecek olmasından ötürü yanına at yazmayacağım.

AHUBALASI: Son yarışlarında takibimde olan kısrağı ben sizlere TEK olarak öneriyorum. Koştuğu son yarışlarında gruptaki at sayısı 17-18-12 gibi sıralanmıştı bu da bu kısrak için olası bir dezavantajdı. Neden dezavantajdı derseniz inanılmaz arkadan geliyor. Dolayısıyla at sayısı ne kadar çok olursa öndeki tempo veren at ile arası da o kadar mesafeli oluyor. Bugün hem grupta 7 atın start almış olması hemde mesafeninde tam kendisi için lehine olmasından ötürü sonlarda etkili gelip birinci olması için her şey lehine. Ben kuponumda TEK atacağım fakat sizlerin yarış gidişatına uygun tuttuğunuz atlar varsa muhakkak kendi bildiğinizden şaşmayın. Son yarışlarında özel şekilde takip ettiğim bu kısrak yarışı kaybetse dahi inandığım senaryodan vazgeçmeyip TEK bırakacağım. 


LORD OF FLAGS: İlk yarışında ÇİM Pistte sahne alan ve yarıştan beşinci olarak ayrılan safkan benim ilk şans verdiğim isimdir. İlk yarışında inanılmaz bir tempoya giren ve önde 4 atın mücadelesiyle birbirlerini baya yıpratan LORD OF FLAGS buradan takibime takılmıştı. Gereksiz bir tempo yaptılar ve ilk yarışında bu tempoya girmesinden dolayı belki de gücünü tam olarak yansıtamadı. Potansiyel gördüğüm için pisti yadırgamadığı takdirde etkili bir yarış çıkartabilir düşüncesindeyim.

ŞABLONUM 


1.AYAK: 3.KINALI KUZU 
2.AYAK: 5.NİZAMİ /////// 3.1.2.4.6 
3.AYAK: 4.AHUBALASI 
4.AYAK: 6.7.10.2.5.8 
5.AYAK: 5.9.8.3.2.7 
6.AYAK: 3.4.2.5.7.8 


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN