YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

12 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

12 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

İstanbul'da 9 koşulu ve cazip bir program var. 

7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan NEVCİHAN uzayan mesafeye karşın bugün yatkın olduğu pistte kendine uygun rakipler önünde kazanabilir. 7'li ganyan çatısı içinde bu safkan burada değerlendirilmeli ve atlanmamalı.

Günün ilk ayağında start alacak olan CANA KIR'ın son çim koşusu dikkat çekti. İlgilileri bu safkanı bugün kum yarışına da deklare ederek özenle hazırladı. Zor geçmesi beklenen koşuda risk alarak bu safkanı burada tek bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise 2 yaşlı İngiliz safkanlarına ait Maiden mücadele var. Start provalarında beğenilen ve idman pistindeki kısa işlerinde düzel dereceler elde eden DİŞİ ASLAN, yarış hayatının ilk koşusunda 3. kalırken güzel padoku ile de dikkat çekti. Burada güvenerek tek olarak bırakabiliriz. 

İstanbul programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler bugün alternatif bir çatı arayışı içinde olabilir. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve günün son ayağında start alacak olan ADA KIZIM, burada tercihli start ile koşuya iştirak edecek. Binici sabırlı davranır ve startta oyalanmazsa günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. 

At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 3 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 2-4-9-10 / 5 

Normal Kupon: 3 / 9 / HEPSİ / HEPSİ / 2-4-9-10 / 1-5-6-8