GanyanTime.com
YENİ

12 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KARAESER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.PALA DAYI (2-7) en yakın takipçisi olacaktır.HÜNKAROĞLU (1) ve GÜNEY FIRTINASI (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla TARSUS BEYAZI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.METANET (4) ciddi rakibi olacaktır.BLUE MOONLIGHT (1) ve ROSA ROSA (8) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SELMET (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DASKYLEION (1) en yakın takipçisi olacaktır.BIÇKIN BEY (4) ve KIZILŞAHİN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan FLETA (5) koşudaki favori isimdir.LILYANTUS (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KALIMBA (7) ve SELLY (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki EGEBEYİ (5) ve ÖZREİS (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.COŞANMERİÇ (6) en yakın takipçileri olacaktır.AZAT KUŞU (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan TAMBORA (5) koşudaki favori isimdir.OĞLUM BERAT (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DEDEMŞAH (2) ve YARAMAZ ÇOCUK (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki FAMILY JOY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARAESER (5) en yakın takipçisi olacaktır.APIKO DORA (3) ve SCHOOL DANCER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Formda olan STRATEGICALLY (5) koşudaki favori isimdir.LEO (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BRACCIOFERRO (1) ve SLAYER SCREAM (8) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi formuyla BATMANASLANI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERATBEY (3) ciddi rakibi olacaktır.BERRAK (4) ve KARAGÜL (9) sonraki ihtimallerdir.