YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RED WARRIOR (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.DARK KHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.RECO (5) ve IN THE NAVY (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Formda olan HALİME HANIM (3) koşudaki favori isimdir.KUĞU GÜZELİ (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALDUT (1) ve DİKOĞLU (2) sonraki ihtimallerdir. 

3.Koşu: Artan formuyla BABA ADNAN (1-2-5) ve BİNGÖLLÜM (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PROMISE ME A SWORD (8) ciddi rakipleri olacaktır.LOFTY SWORD (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

4.Koşu: İyi formuyla FLAWLESS VICTORY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BÜYÜK AJİBA (7) ciddi rakibi olacaktır.FLO JO (8) ve BLACK SUN (6) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi durumdaki TUMBULEFE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.UÇAN MARTI (2) en yakın takipçisi olacaktır.EFE BABA (6) ve SOYLUKRAL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla CAN DADAŞ (4) ve INDIGO (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CAMPS BAY (1) ciddi rakipleri olacaktır.NO MORE ONE (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

7.Koşu: İyi durumdaki FAIRY FAST (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.WHITESOX (3) en yakın takipçisi olacaktır.GHIMGHICHE (5) ve ERYN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

8.Koşu: İyi formuyla FAIR MONT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WIN FOR ME (6) ciddi rakibi olacaktır.LONG WAY (4) ve PEDALIZA (7) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki LAŞİN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KOŞUCU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BURCUNUR (12) ve ALMİLA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN