YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Ekim 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RED WARRIOR (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.DARK KHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.RECO (5) ve IN THE NAVY (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

2.Koşu: Formda olan HALİME HANIM (3) koşudaki favori isimdir.KUĞU GÜZELİ (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALDUT (1) ve DİKOĞLU (2) sonraki ihtimallerdir. 

3.Koşu: Artan formuyla BABA ADNAN (1-2-5) ve BİNGÖLLÜM (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PROMISE ME A SWORD (8) ciddi rakipleri olacaktır.LOFTY SWORD (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

4.Koşu: İyi formuyla FLAWLESS VICTORY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BÜYÜK AJİBA (7) ciddi rakibi olacaktır.FLO JO (8) ve BLACK SUN (6) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: İyi durumdaki TUMBULEFE (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.UÇAN MARTI (2) en yakın takipçisi olacaktır.EFE BABA (6) ve SOYLUKRAL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla CAN DADAŞ (4) ve INDIGO (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CAMPS BAY (1) ciddi rakipleri olacaktır.NO MORE ONE (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

7.Koşu: İyi durumdaki FAIRY FAST (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.WHITESOX (3) en yakın takipçisi olacaktır.GHIMGHICHE (5) ve ERYN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

8.Koşu: İyi formuyla FAIR MONT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WIN FOR ME (6) ciddi rakibi olacaktır.LONG WAY (4) ve PEDALIZA (7) sonraki ihtimallerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki LAŞİN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KOŞUCU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BURCUNUR (12) ve ALMİLA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN