YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

14 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ASLANSÜTÜ (5), sevdiği mesafede PAMUK ABLA (2) ve uygun kilosu ile BÜYÜK YENER (8) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA TURBO (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan MANTICORE (1) favorimizdir. kum pisti seven ALLA TURCA (3) favorinin ciddi rakibi olup; PROXIMO (2) ve ESKAYRA (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Şartlı 1 koşuda tecrübeli jokeyleri ile SEYYAH (9) ve KRIS ANGEL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; İSMİHAN (5) ve FARİLYALI (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile İLGİLGE (3) ve son koşusunu kazanan ŞAHİN TEPESİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; FENERLİCAN (1) ve SEMADA YILDIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan MURTECİZCAN (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde BİNDALINGÜLÜ (2) favorinin ciddi rakibi olup; BEYAZ ÖRTÜ (1) ve ŞANSKÜPÜ (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili yarışları ile SON OF A LEGEND (2-5) favorimizdir. Usta jokeyi ile VICTORY RHYTHM (4) favorinin ciddi rakibi olup; İLKAAN (3) ve WOLF PRINCE (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan TOMS (2) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren ASLANAĞZI (4) favorinin ciddi rakibi olup; BOBUSHKA (5) ve VOLİ (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile PERİ BEYİ (3) ve son koşusunu kazanan PERHANE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GOLDEN FOOT (4) ve TEKDAL (1) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN