YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

14 Ekim Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız ASLANSÜTÜ (5), sevdiği mesafede PAMUK ABLA (2) ve uygun kilosu ile BÜYÜK YENER (8) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA TURBO (1) koşunun sürpriz ismidir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan MANTICORE (1) favorimizdir. kum pisti seven ALLA TURCA (3) favorinin ciddi rakibi olup; PROXIMO (2) ve ESKAYRA (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Şartlı 1 koşuda tecrübeli jokeyleri ile SEYYAH (9) ve KRIS ANGEL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; İSMİHAN (5) ve FARİLYALI (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile İLGİLGE (3) ve son koşusunu kazanan ŞAHİN TEPESİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; FENERLİCAN (1) ve SEMADA YILDIZ (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan MURTECİZCAN (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde BİNDALINGÜLÜ (2) favorinin ciddi rakibi olup; BEYAZ ÖRTÜ (1) ve ŞANSKÜPÜ (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili yarışları ile SON OF A LEGEND (2-5) favorimizdir. Usta jokeyi ile VICTORY RHYTHM (4) favorinin ciddi rakibi olup; İLKAAN (3) ve WOLF PRINCE (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan TOMS (2) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren ASLANAĞZI (4) favorinin ciddi rakibi olup; BOBUSHKA (5) ve VOLİ (6) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile PERİ BEYİ (3) ve son koşusunu kazanan PERHANE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GOLDEN FOOT (4) ve TEKDAL (1) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN