GanyanTime.com
YENİ

14 Ekim 2016 Cuma

GanyanTime.com

14 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KOMPAS (9) ve KIZGINÖFKE (8) birinciliğin güçlü adayları olup; EFE YÜREK (4) ve GÜRSOY (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son dört koşusunda iyi sonuçlar alan TAHİRE (5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; FİLOZOF TAY (3), FAUSTİNO (1) ve CANIM MİRA (9) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Çim pistte etkili koşan RAIL TRAP (6) ve PRINCESS WESTPORT (1) birinciliğin güçlü adayları olup; POUR TOI (5) ve VİRA VİRA (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KLASTAY (9-13) ve İREMBEYİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SARIÇİZMELİ (11) ve VASEEM (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile POWER OF BROTHERS (2) ve WILLISTON (1) birinciliğin güçlü adayları olup; VIVA LA VIDA (7) ve MADAM CORLEONE (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu ölçü almadaığımız BRANZINI (2) ve son iki koşusunu kazanan GAUNOS (4) birinciliğin güçlü adayları olup; SİDELİ (6) ve DORUK ALİ (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Çim pisti seven ÇEŞME FIRTINASI (2), tecrübeli binicisi ile SABIRLIHANIM (5), etkili koşuları ile SON HATIRAN (7) ve son koşusunu kazanan KURALSIZ (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.