14 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

14 Ekim Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KOMPAS (9) ve KIZGINÖFKE (8) birinciliğin güçlü adayları olup; EFE YÜREK (4) ve GÜRSOY (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son dört koşusunda iyi sonuçlar alan TAHİRE (5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; FİLOZOF TAY (3), FAUSTİNO (1) ve CANIM MİRA (9) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: Çim pistte etkili koşan RAIL TRAP (6) ve PRINCESS WESTPORT (1) birinciliğin güçlü adayları olup; POUR TOI (5) ve VİRA VİRA (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KLASTAY (9-13) ve İREMBEYİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; SARIÇİZMELİ (11) ve VASEEM (12) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile POWER OF BROTHERS (2) ve WILLISTON (1) birinciliğin güçlü adayları olup; VIVA LA VIDA (7) ve MADAM CORLEONE (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu ölçü almadaığımız BRANZINI (2) ve son iki koşusunu kazanan GAUNOS (4) birinciliğin güçlü adayları olup; SİDELİ (6) ve DORUK ALİ (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Çim pisti seven ÇEŞME FIRTINASI (2), tecrübeli binicisi ile SABIRLIHANIM (5), etkili koşuları ile SON HATIRAN (7) ve son koşusunu kazanan KURALSIZ (4) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi