YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

15 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

15 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda JUST EAGLE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STAR SCREAM (3) ciddi rakibi olacaktır.ELİF NUR (5) ve ELİFCAN (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ROJHATAĞA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOCTOR POL (4) en yakın takipçisi olacaktır.SAALİH (3) ve JUST RUN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan TAŞÇI PEHLİVAN (2) koşudaki favori isimdir.DİRANŞAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TAŞKIR (5) ve RUAT (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ARASHAN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLEN EFE (1) en yakın takipçisi olacaktır.HAYATI CEDİD (4) ve VİCDANSIZ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla AL GINETTA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ABSOLUTE POWER (1) ciddi rakibi olacaktır.ASLANSTAR (2) ve GOLDEN STEP (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BİLBİLAN (5) ve HARPUTHANI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LORD (1) en yakın takipçileri olacaktır.KOZAN DAĞI (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla ASİ KURT (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY İNCİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.THYPHON (3) ve GEMİNİ (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan TORO TORO (1) koşudaki favori isimdir.EZGİLİ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WAVE RUNNER (5) ve SİVEREK BEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi durumdaki REİS BABA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİLŞANKIZI (5) en yakın takipçisi olacaktır.BORDALI (1) ve ÇAKIRCELEP (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.