YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

15 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

15 Ekim Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda JUST EAGLE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STAR SCREAM (3) ciddi rakibi olacaktır.ELİF NUR (5) ve ELİFCAN (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ROJHATAĞA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOCTOR POL (4) en yakın takipçisi olacaktır.SAALİH (3) ve JUST RUN (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan TAŞÇI PEHLİVAN (2) koşudaki favori isimdir.DİRANŞAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TAŞKIR (5) ve RUAT (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ARASHAN (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÜLEN EFE (1) en yakın takipçisi olacaktır.HAYATI CEDİD (4) ve VİCDANSIZ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla AL GINETTA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ABSOLUTE POWER (1) ciddi rakibi olacaktır.ASLANSTAR (2) ve GOLDEN STEP (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BİLBİLAN (5) ve HARPUTHANI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LORD (1) en yakın takipçileri olacaktır.KOZAN DAĞI (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla ASİ KURT (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY İNCİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.THYPHON (3) ve GEMİNİ (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan TORO TORO (1) koşudaki favori isimdir.EZGİLİ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WAVE RUNNER (5) ve SİVEREK BEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi durumdaki REİS BABA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİLŞANKIZI (5) en yakın takipçisi olacaktır.BORDALI (1) ve ÇAKIRCELEP (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.