GanyanTime.com
YENİ

15 Ekim 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

15 Ekim Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TURABİ (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.EMBİR HAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.ARAPKIR (7) ve BAŞPEHLİVAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki EMİRGAN (4) ve DÜNYAMALI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALTINBİLEK (1-2) en yakın takipçileri olacaktır.SABRETKAYA (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Formda olan CERASTES (2) koşudaki favori isimdir.DOĞA KRALİÇESİ (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YENİLMEZ (1) ve KUPALIM (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla TAMER REİS (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İMKANSIZIM (10) en yakın takipçisi olacaktır.KARTALBABA (3) ve MALTA ŞAHİNİ (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki ROYAL WINNER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.TORUN CALLAS (7) en yakın takipçisi olacaktır.MERAM (1) ve FEYAZAN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan THASSOS (5) koşudaki favori isimdir.QUADIS (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ATEN GOLD (7) ve NOISY BOY (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla IRKIM (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAGÜL (1) en yakın takipçisi olacaktır.PAMUK NİNE (4) ve BESSEY (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan TARIKHAN (7) koşudaki favori isimdir.ALTUNSARAY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEYYAHKIZI (8) ve DEMİRCİEFE (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi durumdaki ENDLESS (3) ve MARK HOLMES (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SERHUNCAN (4) ciddi rakipleri olacaktır.ANKARALI (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

10.Koşu: Formda olan OĞLUMEJDER (6) koşudaki favori isimdir.ZİGANADAN (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GOBAKKIZI (8) ve AZADAĞA (1) sonraki ihtimallerdir.