GanyanTime.com
YENİ

15 Ekim 2016 Cumartesi

FURKAN MERİÇ

15 Ekim Furkan ANKARA 2. Altılı Tahmin ve Analizleri

 

ANKARALI: İlk önce şuna değinmek istiyorum. Son 2 yarışta takısız start aldı ve bundan olumsuz etkilendiğini söyleyebilirim açıkçası. Bugün ise yine eski takısı ile yarışa çıkacak. Ankara'da Kv-8 yarışta tabelanın sonlardan yer almasına rağmen yarışın her anında vardı. İstanbul'da Serseri, Abbas Yolcu ve Mi Bombon gibi sınıf atlarla mücadele edip yarıştan üçüncü ayrılmayı başarmıştı. Kısa mesafe yarışlarında bugüne kadar daha başarılı sonuçlar çıkartmış olsa da ufak bir bilgi verip belirtmek istedim. 

MOBANGO: Son Handikap-17 yarışta bu gruptan çok daha rakiplerle start alıp dördüncü olmayı başarmıştı. Bunun öncesinde ise koştuğu GÖZLÜK takısı ile start alıp beklenilen performansı ortaya koyamamıştı. İstanbul sentetik pistte ise yine aynı derecede güzel bir yarış çıkartmıştı bugün ki koşacağı takısı ile daha önce 4 Çim yarışı gördü ve bunlarda bence yine çokta iyi olmasa da yine de başarılı performanslara sahip olduğunu düşünüyorum. 

ALTUNSARAY: Son koştuğu ÇİM pist yarışında Denizim ve Storm Girl gibi grup yarışlarda başarılı olan atların yanında iyi bir derece elde edip 3. olma başarısı göstermişti. Daha önce ANKARA KUM pistte koştuğu yarışlarda yine aynı şekilde başarılı performanslar çıkartan safkan BANKOMDUR. Rakip olarak form grafiği yüksek olan TARIKHAN görüyorum. 

ŞABLONUM 

1.AYAK: 7-TORUN CALLAS ////  6.1 
2.AYAK: 2-MOBANGO ///// 7.5.6 
3.AYAK: 4.9.8.
4.AYAK: 1-ALTUNSARAY 
5.AYAK: 4.6.5.2.3.1 
6.AYAK: 6.8.7.5.